پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در زیر، عناوین مهمترین اخبار امروز یکشنبه ۲ مهرماه ۱۴۰۲ با توضیح کوتاهی از خبر آمده است:

برای جزئیات بیشتر از هر خبر، می‌توانید بر روی عنوان خبر کلیک کنید.

نماینده بنیاد شهید کشور با خانواده شهدای امنیت ممسنی دیدار کرد

مدیرعامل سازمان کوثر به نمایندگی از قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور در شهرستان ممسنی با خانواده ۲ شهید مدافع امنیت حادثه تروریستی دیدار کردند.

برپایی دهمین نشست تخصصی «حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبری»  در شیراز

دهمین نشست تخصصی «حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)» در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود.

سوخت‌رسانی بدون اختلال در پمپ بنزین‌های فارس در حال انجام است

مدیرعامل شرکت‌های پخش فرآورده‌های نفتی فارس در خصوص گزارشات مردمی درباره عدم کارکرد کارت‌های سوخت در شامگاه اول مهرماه جاری گفت: اکنون بنزین در تمامی جایگاه‌های سوخت فارس وجود دارد و بدون اختلال در سیستم سراسری، عرضه سوخت با روال عادی انجام می‌شود.

پویش مهر و روایت پیشرفت رویکرد ارزشمندی است که توسط رییس جمهور مطرح شد

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: «پویش مهر» و «روایت پیشرفت» رویکرد ارزشمندی است که توسط رییس جمهور مطرح شد و قطعا با درگیر کردن ذهن دانش‌آموزان به این موضوع نتایج خوبی حاصل خواهد شد.

پیگیری دولت برای خانه‌دار شدن مردم /شتاب‌بخشی به طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های فارس

یکی از مهمترین اولویت‌های دولت سیزدهم،ساخت مسکن به ویژه در مناطق محروم است که تلاش برای به نتیجه رساندن این رویکرد مهم از همان ابتدای تشکیل دولت تاکنون با جدیت در فارس شکل گرفته و در حال انجام است.

کورس سوار کاران فارس در هفته دفاع مقدس

نخستین دوره رقابت های اسب سواری کورس پاییزه به مناسبت هفته دفاع مقدس با تعیین نفرات برتر در شهرستان گراش از توابع استان فارس پایان یافت.

امکانات ورزشی شهرداری شیراز در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار می گیرد

سرپرست ورزش و جوانان شیراز با اظهار اینکه استفاده از فضاهای ورزشی شهرداری شیراز می تواند در امر استعدادیابی کمک کند، گفت: براین اساس امکانات ورزشی شهرداری شیراز در اختیار ورزش و جوانان قرار می گیرد.

 

 

پایان/ مهشید آردی