پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار گچساران با بیان اینکه فاز نخست نصفیه‌خانه فاضلاب گچساران هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: آبرسانی به دشت امامزاده جعفر (ع) و مجتمع فرهنگی گچساران با پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصدی در حال تکمیل است.

این دو پروژه همزمان دارن اجرا میشن، فقط آب را اشتباهی نریزید تو مجمتع فرهنگی که مثل بقیه کارای فرهنگی آبکی بشه.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: آقازاده‌پروری در شأن زندگی طلبگی نیست.

حاج آقا خیلی چیزا در شأن زندگی طلبگی نیست ولی الان هست!

مدیرکل ثبت احوال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۰ خدمات الکترونیکی در کارت ملی هوشمند قابل استفاده است.

قابل استفاده است ولی باید قبلش بریم اصل شناسنامه پدر ر ا با خودش و اثر انگشت و فوتی نامه مرحوم بابازرگ‌ها را بیاریم و حسابی کاغذ بازی کنیم تا این خدمات شامل حال ما بشن.

الهام، سخنگوی دولت دهم در گچساران با اشاره به مسئولیت قانون‌گذاران و سیاست‌گذاران در استفاده و پیروی از مکتب امام صادق (ع) گفت: این عزت را نباید با سلطه کفر فروخت.

بنده خدا این همه راه را از تهران کوفته اومده گچساران همین را بگه چون واقعا نگران مکتب امام صادق (ع) بوده.

معاون فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: دانشجویان دانشگاه یاسوج در همه نقاط استان از جمله گچساران و چرام در سال‌جاری مشکل خوابگاه نخواهد داشت.

ترجمه روان به فارسی: تا کارتن‌خوابی هست هیچ دانشجویی در ایران هم مشکل جای خواب را نداره و بیخوابی نخواهد کشید؛ فردا نگید منظور من خوابگاه دولتی بود ها؟!

رئیس شورای اداری چاروسا گفت:خبرنگاران نماد تعهد، تخصص و سلامت کاری هستند.

ببخشید چند کلمه جمله بالا از قلم افتاد که تصحییح میشه؛ خبرنگاران نماد تعهد، تخصص و سلامت کاری هستند؛ مادامی که انتقاد نمی‌کنند و می‌نویسند همه چی آرومه!

رئیس کمیته امداد چرام گفت: مبلغ یک میلیارد و ۵۹۶ میلیون ریال مستمری به حساب سرپرستان خانوار تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان واریز شده است.

این بنده خدا همچنان عکسی در رسانه‌ها انداخته که هر کی ندونه فکر میکنه ایشون دقیقا از حساب شخصی خودش یا نهایتا پسر عموش به حساب فقرا ریخته است!

معاون خدمات شهری شهرداری یاسوج گفت: آب آبشار یاسوج ۴ شبانه‌روز قطع شده و به دلیل عدم آب مورد نیاز، مجبور شدیم سرویس‌های بهداشتی این مکان گردشگری و پرتردد را قفل کنیم.

دقیقا همینطوره آخه وقتی به همین راحتی صورت مسئله پاک میشه چرا به فکر راه دیگری برای تأمین آب سرویس‌های بهداشتی باشیم؟ تازه دستشویی صحرایی از هر نظر مقرون به صرفه‌تره در اماکن تفریحی.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان بویراحمد گفت: رونق صنعت گردشگری با توسعه زیرساخت‌ها امکان‌پذیر است.

وای از این جملات کلیشه‌ای بدون هزینه که اگر نبودند برخی مدیران از بیکاری، دق میکردند!

انتهای پیام/ک- بنام