پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در خبری خلاف انتظار عمومی و خواسته کارمندان دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد، مجید محنایی، معاون استاندار این استان، پایان تعطیلی پنج شنبه‌ها را اعلام کرد؛ اما این تصمیم قطعی نیست.

به گزارش ریواس، معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در خبری که در پورتال استانداری درج شده است، گفت: ساعات کار ادارات از دوم مهر ماه به بعد به روند سابق بر می گردد و تعطیلی روزهای پنج شنبه در این استان لغو می‌شود.

مجید محنایی افزود: ساعات کار دستگاه های اجرایی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از هفت صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه و پنجشنبه نیز از ساعت هفت صبح تا ۱۳و ۳۰ دقیقه تعیین شده است.

به گفته وی، برگشت ساعات کار ادارات به روند سابق در جلسه شورای مدیران مصوب شده است.

از اول تیر ماه امسال به منظور کاهش مصرف انرژی و با مصوبه شورای مدیران روزهای پنجشنبه در این استان تعطیل شده بود.

به گزارش ریواس، لغو تعطیلی پنج‌شنبه‌ها مصوبه محکم و دائمی نیست و از هم‌اینک، موج اعتراضات و مخالفت با این تصمیم احتمال تغییر در لغو تعطیلی پنج‌شنبه‌ها و ادامه روال موجود را دوچندان کرده است.

روز گذشته، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ادامه روند موجود و تعطیلی پنج شنبه‌ها تا پایان سال خبر داده بود؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این چند روز در مأموریت اداری بودند؛ به نظر می‌رسد وی با لغو تعطیلی پنج شنبه‌ها در پی نارضایتی کارکنان دولت، مخالفت می‌کند و بعید است از این اختیاری که هیئت دولت به استانداران داده است به نفع کارکنان، مردم و خانواده‌ها استفاده نکند.

انتهای پیام/ ک- بنام