پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اعضای بدن ‘محسن کارگر’ ورزشکار ۱۵ ساله یاسوجی به پنج بیمار زندگی دوباره بخشید.

بهگزارش ریواس به نقل از خبرگزاری ایرنا، پرویز یزدانپناه گفت: پس از رضایت خانواده مرحوم محسن کارگر دو کلیه ، کبد و قرنیه های وی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برداشت و برای پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان نمازی شیراز انتقال یافت.محسن کارگر

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی اظهارکرد: این نوجوان به دلیل تصادف رانندگی و خونریزی شدید در ناحیه سر دچار مرگ مغزی و مدت چند روز نیز در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری بود.
پزدانپناه تصریح کرد: این ورزشکار اهل شیراز و ساکن در یاسوج بود.
وی عنوان کرد: حادثه رانندگی روز شنبه ۱۱ مهر در جاده یاسوج – اصفهان یک دستگاه خودرو سواری پراید و یک دستگاه اتوبوس مسافربری سه کشته و سه زخمی بر جای گذاشت.
هیئت تحریریه ریواس پس از بررسی اخبار و رویدادهای استان، این اقدام خانواده‌ی مرحوم محسن کارگر را به جهت حیات بخشی به ۵ نفر از همنوعان و ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و از خودگذشتگی، اقدام برتر هفته‌ی دوم  مهرماه ۹۴ در استان کهگیلویه و بویراحمد تشخیص داد و به همین منظور ضمن مسئلت صبر جزیل از خداوند متعال برای این خانواده‌ی بزرگ کسب این توفیق الهی را به آنان تبریک می‌گوید، همچنین برای شادی روح مرحوم محسن کارگر بر محمد و آل محمد(ص) صلوات می‌فرستد.

……………..

انتهای پیام:بنام.ر

……………..