پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ریواس/

رئیس اداره امورآب گچساران گفت: هدف از اجرای طرح آب‌رسانی دژسلیمان تامین آب ۴۵۰ هکتار از اراضی این منطقه است.
واقعا از این شفاف‌سازی شما قدردانی می‌کنیم چرا ملت سالها است سردرگم این موضوع هستند که هدف از آبرسانی تامین گاز بود یا برق؟ و شما شجاعانه و به صورت شفاف این موضوع را به اطلاع مردم رساندید

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان قهرمان ملی برای الگوی جوانان ندارد.
تا قهرمان سنگین وزنی مثل شما در رأس ورزش استان هست نیازی به قهرمان دیگه‌ای نیست.
مدیرکل امور اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مسئولان و متولیان اجرایی در ساماندهی امور جوانان خواست تا از پتانسیل‌ سازمان‌های مردم‌نهاد در راستای نهادینه کردن ازدواج آسان استفاده کنند.
اگر این واژه “مردم نهاد” را از شما بگیرند حتی موضوعی برای مصاحبه هم پیدا نمی‌کنید چه برسه به ازدواج چه برسه به ازدواج آسان!
رئیس بیمارستان شهید رجایی یاسوج گفت: بالغ بر ۹۰ درصد خدمات بخش شیمی‌درمانی به صورت رایگان ارائه می‌شود.
این خدمات منجر به مرگ نمی‌شن که رایگانن؟ درسته؟
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آب شرب شهر سی‌سخت از سالم‌ترین و با کیفیت‌ترین آب‌های استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور است.
راست میگه در این آب هیچ جانور بالای ۲۰ کیلوگرم وزن پیدا نمیشه آخه شهروندان ما خود آگاه هستند چگونه است که جانوری بزرگ‌تر از موش و مار با توجه به قطر لوله‌های آب باشه و آب بند نیاد؟ نتیجه می‌گیریم که این آب سی‌سخت سالم است.
معاون محیط طبیعی محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: حفاظت از تنوع زیستی باید در اولویت کار دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد قرار گیرد.
آره چون محیط زیست خودش کارای مهمتری داره لطفا ادارات دخانیات، دامپزشکی، ورزش، پزشکی قانونی و پلیس راه حفاظت از تنوع زیستی را در اولویت اصلی خود قرار دهند و نگران وظایف اصلی خود نیز نباشند.
مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: عدم مبارزه با علف‌های هرز ۳۰ درصد عملکرد تولید محصول گندم را کاهش می‌دهد.

حتما مبارزه با علفهای هرز نیز همه مزارع گندم را نابود میکنه!
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از کسانی که معتقدند برای معرفی استان پول و اعتبارات لازم است، گفت: برای معرفی کهگیلویه و بویراحمد همت بیش از پول لازم است.
شما اگه پولشو بدین با اون «همت» هم میشه خرید.
رییس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: حوزه هنری این استان تاکنون ۲۰ جلد کتاب با موضوع فرهنگ و تمدن استان و دفاع مقدس تولید کرده است.
برای قفسه‌ها تولید کرده یا برای مطالعه مردم؟