پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نامزداصلاحات کهگیلویه بزرگ درجمع شهروندان چرام گفت :در دورانی که فکر میشد دین در مسائل سیاسی و اجتماعی هیچ جایگاهی ندارد امام راحل احیاگر ارزشهای اسلامی شدند.

IMG-20160219-WA0002به گزارش ریواس؛ دکتر علی کامرانی با اشاره به دیپلماسی سراسر موفق دکتر ظریف، وی را شخصی بی نظیر دانسته و به مصدق زمان تشبیه کرد گفت: از سیاست های دولت تدبیروامید حمایت حمایت می کنم.

دکتر علی کامرانی مردم چرام را جریان محور دانست و با یاد آوری شعارها ،ضرب المثل ها،و اصلاحات تاریخی تصریح کرد: اینها خواستگاه حقیقی و به حق این مردم بوده است.

نامزد اصلاحات کهگیلویه بزرگ بیان داشت:این که چرام مرکز ثقل اندیشه اصلاح طلبی ،و جریان محوری است ،بخاطر هویت و گذشته تاریخ مالامال از افتخار آنهاست.

کامرانی حضور درجمع مردم چرام را برای خود افتخار دانسته و افزود: بر خود میبالم که بزرگان اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه این حقیر را به عنوان گزینه نهایی خرد جمعی مجمع اصلاح طلبان انتخاب کرده اند. لذا قطعا تلاش خواهم کرد التیام بخش آلام بیش از سه دهه اصلاح طلبان باشم.

عضوء هئیت علمی دانشگاه گچساران گفتمان اصلاح طلبی را گفتمان اصیل انقلاب خواند و به معرفی ویژگی ها و شاخصه های آن پرداخته و افزود: هر کس ادعای اصلاح طلبی دارد باید مفاهیم و جریان آن را داشته باشد تا مصداق آن مفهوم کلی قرار بگیرد.

نامزداجماع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ،ضمن بر شمردن مفاهیم اصلاح طلبی ،قانون مداری و قانون محوری را مهمترین اصل دانسته و با انتقاد از خدشه ای که بر پیکره آن اصول عارض گردیده است،خواستار اجرای تمام اصول قانون اساسی شده ،و بیان داشت: ما اصلاح طلبان برای اجرای تمامی بند بند قانون اساسی به میدان آمده ایم.

علی کامرانی اظهارداشت: آمده ایم تا بگوییم اصل نظام ، قانون اساسی، ولایت فقیه، را قبول داریم اما وضعیت موجود وضعیت مطلوب و مورد قبول ما نیست ، و این وضعیت را در شان ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی نمی دانیم.

سخنان دکتر کامرانی که با تشویق بی امان حاضرین همراه می‌شد با این جمله که آماده هر گونه هزینه در این راه هستم و به آن افتخار میکنم ادامه یافته به طوری که موج شعار ها در حمایت از سخنان ایشان بی نظیر بود است .

کاندید مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در ادامه افزود ما بر این باوریم که اصلاح کشور، توسعه سیاسی ،اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این سرزمین جز از مسیر اصلاحات از مسیر دیگه ای ممکن نیست.

وی اندیشه اصیل انقلاب را آزادی بیان، عدالت سیاسی اجتماعی و برگزاری انتخابات آزاد نامیدند و بیان داشتند؛ امروز اصلاح طلبان به دنبال این اصول بوده که راه رسیدن به آن تنها از مسیر تحقق تمام اصول قانون اساسی به ویژه اصول مربوط به حقوق شهروندی میباشد.

کامرانی با این جمله که دیر آمده ام اما مثل شیر آمده ام باعث شد که تشویق جمعیت حاظر در ورزشگاه به اوج خود برسد.

کاندید اجماع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در ادامه به معرفی خود پرداخته و با انتقاد ضمنی از بعضی کاندیدها خود و طرفدارانش را به رعایت اصول رقابت و اخلاق سیاسی و پرهیز از هرگونه تخریب کاندیداها و طرف دارن آنها توصیه کردند .

وی گفت:از آنجایی که بیش از ۳۰مقاله ملی و بین المللی در حوزه های تاریخی و گردشگری دارم به تمام مناطق کهگیلویه بزرگ اشراف کامل داشته و نیاز ها و پتانسیل های آنها را به خوبی میدانم.

علی کامرانی ضمن انتقاد از محروم نگه داشتن کهگیلوبه بزرگ گفت:من نه تنها دردهای شما را به خوبی میدانم بلکه دردهای شما را با پوست و گوشت و خون واستخوان خود لمس کرده ام.

نامزداجماع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ، پذیرفتن نمایندگی مردم را رسالتی بسیار سخت و مسئولیتی سنگین خواند،وگفت: با حمایت شما و نخبگان حوزه کهگیلویه از پس این مسئولیت سنگین بر خواهم آمد.

دکتر کامرانی در بخشی از سخنان خود به بیان مشکلات اساسی شهر چرام پرداختند و اولویت های اصلی خود در رفع انها را به ترتیب نام بردند .
۱-راه اندازی کارخانه معدن فسفات چرام، احیای بافت فرسوده شهر چرام و روستاهای تابعه، توسعه دانشگاه علم و صنعت، ساخت و گسترش جاده چرام باباکلان، احیا و گسترش راه مواصلاتی چرام به تسوج که نماد فرهنگ ،تاریخ و تمدن این مردم است و خروج چرام سبز از بن بست، ایجاد سد آبی خاکی منطقه فشیان چرام.

دکتر کامرانی بعداز بر شمردن مشکلات حوزه انتخابیه ،خود را فرزند اصلاحات خوانده و خطاب به مردم گفتن هیچ گاه به شما دروغ نخواهم گفت.

کامرانی که با تشویق بی شمار جوانان مواجه شده بود خطاب به آنها گفت: شما جوانان سرمایه های انقلاب اسلامی و گفتمان اصلاح طلبی بوده که من قول میدهم هر گز شما را فراموش نکرده و در صورتی که به امید خدا پیروز انتخابات شوم شورای مشورتی از شما جوانان در تمامی شهرستان های چهار گانه تشکیل داده و در پیگیری امورات با مشورت مینمایم .

وی در بخش پایانی سخنان خود با ابراز امیدواری از استقبال مردم و تحلیل اوضاع فعلی گفت به لطف خدا و همتی که در شما میبینم یقین دارم که این دور اصلاحات و فرزند شما پیروز انتخابات خواهد بود.

لازم به ذکر است قبل از صحبت های دکتر کامرانی آقایان حاج مجید تقی زاده (شاعر) شیخ درویشی (رییس ستاد چرام)، موسی اخلاقی نسب، فرزاد باقرزاده و خانم صدیقه راکبی زاده (ستاد بانوان چرام) در حمایت از نامزد نهایی جریان اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ به سخنرانی پرداختند.

منبع: سایت استان