پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

چهاردهمین بسته تلخند ریواس/

فرماندار کهگیلویه گفت:عملیات پروژه احداث جاده برفکون با رفع شائبه باستانی بودن این منطقه آغاز شد.

همین‌طور پیش برید برای رفع شائبه همه روستاها را جاده‌دار می‌کنید؛ اصلا شعار سال کهگیلویه این باشه خوبه؛ شائبه از شما، جاده از ما!!!

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ۱۱ ماهه سال جاری ۷۹ فقره آتش‌سوزی در جنگل‌های این استان رخ داده است.

نکنه شما به جای تقویت توان مهار و امحای آتش، مشغول شمارش دقیق آتش‌سوزی‌ها هستید که این بلاها سر جنگل‌ها میاد؟!!!!

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از راه‌اندازی مجمع خیرین مسجدساز در این استان خبر داد.

حاج‌آقا به فکر نمازخون باشید تا مسجدسازی بهتره فکر کنم ها!!!

مدیرکل ثبت املاک و اسناد کهگیلویه و بویراحمد از استقرار کشیک نوروزی در واحدهای ثبت اسناد و املاک استان خبر داد.

آره،  مواظب اسناد و املاک مردم باشید این چند روزی که میرن سفر!!!

مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌ریزی اجرای برنامه‌های فرهنگی پیشگیری از اعتیاد در این استان برای سال آینده خبر داد.

برادر تو را خدا خودتون اینقدر به زحمت نیندازید، من شاهدم تا همین دقایق آخری همین سال مشغول ریشه‌کنی اعتیاد بودی حالا سال آینده دوباره می‌خوای پیشگیری هم کنی! یه کم هم استراحت کنین آخه!!!

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی یازده ماه گذشته ۴ هزار و ۸۶۵ کیلوگرم ذغال در استان کشف و جمع‌آوری شده است.

قلیونو برای سلامتی بیخیال میشیم ولی دیگه به کمتر از یه کباب راضی نمیشیم!

معاون امورعمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: لیست مدیران کل دستگاه‌های غایب در جلسات استان به وزارت کشور ارسال می‌شود.

نمره انضباطشون را صفر بدین!!!

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت:  طرح تقویت مهارت‌های ارتباطی اولیا  دانش‌آموزان با شرکت هزار نفر در یاسوج و گچساران برگزار شد.

اینقدر رسالت اصلی خودتو هم در حوزه آموزش و هم پرورش دانش‌آموزان درست انجام دادین که اولیاء که هیچ، چند مدت دیگه همسایگان و بستگان دانش‌آموزان را نیز تحت پوشش برنامه‌هاتون قرار میدین!!!

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: صنعت کهگیلویه و بویراحمد بیمار است

ولی صنعتگران که میگن حال مدیران و متولیانمان خوش نیست!!!

فرماندارشهرستان بویراحمد گفت: در سال جدید نباید شاهد کمبود برخی اقلام غذایی مثل مرغ در سطح شهرستان باشیم و افزایش قیمت این اقلام در ایام نوروز هیچ توجیهی ندارد.

به همین راحتی! نه کمبود  کالا باشه نه افزایش قیمت؟ تازه توجیهی هم نداره حتی اگه در ایام نوروز تقاضا بره بالا ؛ واقعا چرا این ایده را به سازمان تجارت جهانی نمیدی؟!!!

 انتهای پیام/ک-بنام