پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۳۰ ایستگاه انتظامی و دو طرح نوروزی برای تأمین امنیت مردم و کنترل ترافیک و کاهش تصادفات در این ایام خبر داد.

به گزارش ریواس، به نقل از فارس سردار غلام‌عباس غلام‌زاده ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به تدابیر نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد برای حوادث چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت مردم و مقابله با هرگونه ناهنجاری و ایجاد مزاحمت در چهارشنبه آخر سال برنامه‌هایی تدارک دیده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم رعایت قوانین و مقررات توسط مردم تأکید کرد و اظهار داشت: چنانچه خودرویی در شب چهارشنبه سوری به دلیل ایجاد مزاحمت و سر و صدا و یا حرکات نمایشی قصد بر هم زدن آرامش مردم را داشته باشد توقیف و تا پایان تعطیلات نوروزی در پارکینگ نگهداری می‌شود.

وی بیان کرد: متاسفانه هر ساله شاهد اتفاقات ناخوشایندی در چهارشنبه آخر سال برای مردم هستیم که باید مراقب باشیم که در آستانه سال جدید شادی مردم به عزا تبدیل نشود.

این مسئول از کشف بیش از ۱۲ هزار عدد انواع مواد محترقه و آتش‌زا از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد و گفت: در همین خصوص ۱۴ نفر دستگیر شدند.

غلام‌زاده با اشاره به اینکه شعار نوروز ۹۵ پلیس و مردم، نظم و قانون‌مداری و نشاط بهاری است، عنوان کرد: طرح نوروزی نیروی انتظامی در دو حوزه پلیس راه در راستای ساماندهی و روان‌سازی ترافیک از ۲۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و طرح حوزه انتظامی و امنیتی از ۲۷ اسفند سال جاری تا ۱۴ فروردین سال آینده انجام می‌شود.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ۳۰ ایستگاه انتظامی در تعطیلات نوروزی سال ۹۵ خبر داد و افزود: اهداف اصلی اجرای طرح نوروزی نیروی انتظامی پیشگیری از وقوع جرم و تأمین امنیت مردم، مسافران و گردشگران در جاده‌های ارتباطی و مکان‌های گردشگری است.

وی خاطرنشان کرد: گشت‌های پیاده، موتوری و خودرویی نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مردم و مسافران در ایام نوروز فعال است.

انتهای پیام/ک-ب