پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در ۲ حادثه متفاوت، امروز یک مرد به علت آتش گرفتن باتری موبایلش دچار آتش‌سوزی شد و یک پلیس نیز بعد از ترکیدن لاستیک خودرویش در آتش سوخت.
به گزارش ریواس‌جنوب مردی پاکستانی که ماده قابل اشتعالی در دست داشت، به دلیل آتش گرفتن باتری تلفن همراهش دچار حریق شد.

پس از شعله ور شدن آتش، مرد پاکستانی شروع به دویدن می کند و آتش تمام بدنش را فرا می گیرد، اما در همین حین یکی از شهروندان پیش از این که مرد پاکستانی به طور کامل در آتش بسوزد، با سطل آبی آتش را خاموش می کند و او را از مرگ نجات می دهد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران بعد از ظهر امروز یک دستگاه خودرو پلیس راهور تهران حین تردد به علت نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و با تیر برق کنار خیابان برخورد  و دچار حریق می شود.

بر اساس این گزارش در این حادثه که در بلوار شقایق رخ داد متاسفانه سرنشین خودرو پلیس که داخل خودرو محبوس شده بود در میان شعله های جان باخت.

سردار حسینی، رییس پلیس راهور تهران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متاسفانه این حادثه به علت نقص فنی خودرو پلیس رخ داده است.

به گفته این مقام ارشد پلیس راهور تهران، خودرو بنز پلیس پس از ترکیدگی لاستیک از مسیر منحرف و به تیر چراق برق برخورد و شعله ور می شود.

گفتنی است، اواخر سال ۹۴ کش و قوس هایی در خصوص معاینه فنی خودروهای پلیس از سوی ستاد معاینه فنی مطرح بود که سردار مهری، رییس پلیس راهور ناجا در واکنش به این موضوع اعلام کرده بود: بر اساس ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح سالهاست که خودروهای پلیسی به صورت هفتگی و ماهانه در تعمیرگاه هایی که برای سلامت خودرو نظامی در نظر گرفته شده است بازدید و سلامت خودرو از نظر ظاهری و فنی بررسی می شود.

انتهای پیام/ک-ب