پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جواد خیابانی، گزارشگر معروف فوتبال در یک برنامه تلویزیونی صحبت‌های تأمل‌برانگیزی داشت؛ او از عادل فردوسی‌پور و پول قرض گرفتن از او گفت تا ورودش به سیاست و قصد ایجاد اتوبان دو طبقه و رستورانی که هر کس هر اندازه دلش می‌خواهد غذا بخورد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجری و گزارشگر فوتبال صحبت های تعجب برانگیزی، هم در مورد مسائل سیاسی و هم در مورد گزارشگری و بخصوص فردوسی پور ارائه کرد.

جواد خیابانی در یک برنامه تلویزیونی، درباره عادل فردوسی پور اظهار داشت: خوشحالم بعد از مدتها عملکرد عادل فردوسی پور از من خیابانی بهتر شده است و من به وی افتخار می کنم.

وی درادامه افزود : من برای نخستین بار از وی تست گرفتم و باید عنوان کنم که بسیار باهوش بوده است.

خیابانی ادامه داد : من به عادل در تست گفتم سعی کن خیابانی نشوی چون راه حرفه ای خود را هیچ گاه پیدا نمی کنی بلکه سعی کن خودت باشی وهمین شد که وی عادل فردوسی پور شد نه جواد خیابانی . واکنون از مجریان و گزارشگران خوب و محبوب مردم است.

 قادر به اجرای برنامه ۹۰ نیستم
مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سوال دوست داشتی برنامه ۹۰ را اجرا می کردی تصریح کرد : من هیچگاه قادر به اجرا برنامه ۹۰ نیستم چرا که عادل دراین برنامه کاملا جا افتاده است و نمی توانم این برنامه را اجرا کنم چرا که سبکم متفاوت است.

وی درباره بهترین گزارشگران ورزشی فوتبال گفت : سخت است از بین همه گزارشگران کسی رو برگزید اما به نظر من فردوسی پور و میرزایی از گزارشگران خوب سازمان هستند و البته محمد رضا و پیمان هم از دیگر گزارشگران هستند.

وی درباره اجرای برنامه نود گفت: در واقع من قادر به اجرا برنامه ۹۰ نیستم چراکه من اهل دعوا نیستم چون باعث تنش خواهد شد. ما برای وصل کردن می آییم اما برنامه ۹۰ برای فصل! و ما اهل جدایی و فصل نیستییم .

خیابانی : خوشحالم که شاگردم، استاد من شده است!/ عادل نان دل خود را می خورد

 عادل نان دل خود را می خورد/او به من پول قرض می‌دهد
وی بیان کرد :به نظر من عادل دوست خوب و قابل اعتمادی است.قبل از عید اتقاق تلخی برایم پیش اومد و مشکل مالی پیدا کردم و تنها کسی که به من کمک کرد عادل بود. باید گفت همه نان عمل و بازو را می خورند اما وی نان دل خود رامی خورد و من از وی تقدیر می کنم .

خوشحالم که باعث خنده هموطنانم می شوم
جواد خیابانی در ادامه با اشاره به سوتی ها و پرداختن در شبکه های مجازی عنوان کرد : البته این گونه سوتی ها در همه همکاران صدق می کند و فقط منحصر به من خیابانی نیست من ظرفیتم بالاست و نقد پذیر در واقع لذت میبرم زمانی که به نقد از من می پردازند چرا که من وقتی نقد  می شوم درکانون توجه مردم هستم واین یک حسن است . اشتباهات من همانند بقیه دوستان است وکمتر نیست بیشتر هم نیست برابر با همه همکاران بوده است .

عادل به انتقادات مطبوعات پاسخ نمی‌دهد

مجری و گزارشگر ورزشی فوتبال در پاسخ به سوال مجری برنامه که چرا این انتقادات را برای عادل فردوسی پورو میرزایی مطرح نمی کنند گفت : در واقع دلیل این قضیه رانمی دانم اما شاید بارزترین دلیلش این بوده که بقیه همکاران خصوصا عادل به انتقادات مطبوعات و شبکه های مجازی پاسخ نمی دهند . و من از اینکه باعث خنده هموطنان می شوم خوشحالم .

وی در باره نقدهای تند وتیز در برنامه آقای گزارشگر و ارایه امتیازات کم به گزارشگران جوان گفت : شما بروید یک بار دیگر برنامه را ببینیید خواهید دید که امتیاز ونقدهای دوستان و سایرین تند بوده است.

جواد خیابانی در رابطه با اینکه شکایت یا پی گیری از شبکه های اجتماعی نداشته است عنوان کرد : باور کنید تا کنون هیچ گونه شکایت یا پی گیریی از سوی من انجام نشده است و به هیچ وجه هم انجام نمی شود.

 اتوبان تهران – کرج را در مجلس دو طبقه می کنم 
خیابانی در ادامه به بحث کاندیداتوری در مجلس پرداخت و عنوان کرد : من زمانی می توانم به مردم کشورم خدمت کنم چرا این کار را انجام ندهم . من می توانم اتوبان تهران کرج را دو طبقه می کنم چرا این کار راانجام ندهم . چرا به مردمم خدمت نکنم .

خیابانی : خوشحالم که شاگردم، استاد من شده است!/ عادل نان دل خود را می خورد

وی عنوان کرد : چرا نباید یک ورزشکار به حوزه سیاست ورود کند مگر ارنولد شوارد ناتزه ورزشکار نبود که فرماندار شد و در کشور خودمان هم می توان به رسول خادم اشاره کرد . که انصافا چهره موفقی بود . ما نباید فقیر داشته باشیم چرا باید مافقیر داشته باشیم من دوست دارم رستورانی تاسیس کنم که هر کسی هر اندازه که دلش خواست غذا بخورد  در واقع نباید غصه نداری بین مردم ما وجودداشته باشد . من با دیوار مهربانی موافق بودم اکنون دوست دارم این دیوار به کلبه مهربانی تغییر پیدا کند .

من عرضه و قدرت داد زدن در مجلس دارم/ آقای رییس جمهور به فکر مردم باش!
خیابانی در ادامه عنوان کرد : من وقتی می توانم به مردم خدمت کنم  و عرضه این کار را دارم و توانش را در خودم می بینم و حتی توان داد زدن رو دارم و حنجره انجام این کار را هم دارم چرا این کار را انجام ندهم شما می دانید ۳ نفر در کشور وجود  دارند که اندازه همه مردم کشور ثروت دارند واگر در هر خونواده ایی ۴ نفر وجود  داشته باشند مجموع ۲۰ میلیون نفر هستند این ۳ نفر به اندازه همه جمعیت کشور ثروت دارند چرا من نباید شرکت کنم و به طور قطع از همه توانم برای خدمت به مردم استفاده می کنم .

چرا نباید اتوبان تهران – کرج پلی داشته باشد من راننده های ترکیه ایی که به اتوبان تهران – کرج می رسیدند نگران سلامتی شان بودند چرا که واقعا وضعیت اسفناک است اتوبان تهران کرج که طرح استانی نیست طرحی ملی است که باید توسط رییس جمهور حل شود . به طور قطع مشکلات فراوانی در کشور وجود  دارد که باید به آن رسیدگی شود .

اگر من تصمیم گیرنده بودم هیچگاه با عربستان بازی نمی کردم
جواد خیابانی در ادامه با انتقاد از عملکرد عربستانی ها از بازی نکردن در ایران تصریح کرد : به نظرمن کار عربستانی ها خوب نبوده بی مزه بود واصلا عزیز هم نیستند . من بیشتر شهرهای عربستان رفتم و انواع بی ادبی ها مطرح می شود . من اگر جای مسئولان تصمیم گیرنده بودم اصلا با این کشور بازی نمی کردم جریمه اش را هم می دادم . البته با توجه به اینکه بیشتر مسئولان کنفدراسیون عربستانی هستند این تصمیم گرفته شد که نباید چنین اتفاقی رخ می داد .

پرسپولیس و استقلال را دوست دارم
وی بیان کرد : من به هیچ وجه پرتغال را دوست ندارم و بازی این تیم مورد پسند من نیست .

خیابانی در باره پرسپولیس و استقلال هم عنوان کرد : من هر دوی این تیم ها را دوست دارم و امیدوارم بازهم این دو تیم را مقتدر درآسیا ببینیم .

وی در باره تست از عادل فردوسی پور گفت : من برای اولین باراز عادل تست گرفتم و از افتخارات من این بوده استاد کسی بودم که اکنون وی استاد همه است و این افتخار بزرگی است . من شاگردان زیادی داشتم که همه نماینده و وزیر شدند وبه طور حتم برایم لذت بخش است .

خیابانی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال جدید توام با خوشی و موفقیت برای ورزش کشورمان باشد.

انتهای پیام /ک-ب