پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به قلم سارا رحمانی بلوط حصاربهبهان به عنوان شهری با پیشینه سیاسی قوی همواره منشأ تحولات رو به جلو و مؤثر در همه عرصه‌ها بوده و مناطق اطراف خود را تحت تاثیر جایگاه خویش قرار می‌داده است.

با رشد جامعه شهری گروه‌های سیاسی متعددی شکل گرفت که بر اساس تفکری خاص یا حول محوری شخصی خاص به حیات خود ادامه داده‌اند و همواره کانونی برای تصمیم سیاسی مردم بوده‌اند؛ در این بین، جوانان حوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری، برای نقش‌آفرینی در حوزه‌های اجتماعی و سیاسی، هم به حزب نیاز داشتند و هم به یک شخص که بتوانند به صورت حلقه‌هایی در اطراف وی به نقش‌آفرینی خود بپردازند.

به‌نظر می‌رسد «محمودرضا ضرغامی» با شخصیت کاریزما و تأثیرگذار خود توانسته است این جوانان را بیش از دیگران به خود جذب کرده و راه را برای تحولی در عرصه گروه‌های سیاسی باز کند؛ این جوانان در کنار جناب ضرغامی، خود را فعال و پویا و موثر می بینند و با فراغ بال به پیگیری امور فرهنگی و سیاسی خود می‌پردازند.

دورنمای این امر نشان می‌دهد در آینده نزدیک شاهد ایجاد تشکل‌های سازمان‌یافته و منظم فرهنگی توسط همین جوانان خواهیم بود که نویدبخش جامعه‌ای پویا و مدرن است.

همه‌ی این موارد، ناشی از چتر گسترده و بدون تنگ‌نظری کاندیدای محبوب این دوره مجلس در حوزه بهبهان و آغاجاری است که همه افراد برای خود فضای کافی در جهت نقش‌آفرینی می‌بینند.

ضمن آنکه یادآوری این نکته نیز ضروری می‌نماید که ضرغامی معتقد است نماینده کل مردم است و رأی وی در انحصار هیچ قومیت یا تشکل سیاسی و محلی نیست.

به امید بهبهانی آباد و یکپارچه

سارا رحمانی بلوط حصار

انتهای پیام/ سجاد بنام