پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرانجام اصلاح‌طلبان لیست نامزدهای مورد حمایت خود را برای دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را نیز اعلام کردند.

به گزارش «ریواس جنوب»، این لیست در حالی منتشر شده است که گفته می‌شود به دلایلی که «حضور همزمان دو اصلاح‌طلب یا دو اصولگرای تندرو» اعلام شده، اصلاح‌طلبان در ۱۳ حوزه شامل حوزه‌های انتخابیه مهریزوبافق از استان یزد، یکی از حوزه‌های استان مرکزی، کل حوزه‌های استان مازندران، یکی از حوزه‌های استان گلستان، حوزه کرمانشاه، یکی از حوزه‌های استان کردستان، یکی از حوزه‌های استان زنجان، حوزه‌های آبادان، ایذه و مسجدسلیمان در استان خوزستان و یکی از حوزه‌های چهارمحال‌و‌بختیاری، موضع رسمی اعلام نکرده است.

بر پایه این گزارش فهرست نامزدهای مورد حمایت اصلاح‌طلبان به این شرح است:

استان آذربایجان‌شرقی

تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی، میر‌علی‌اصغر الموسوی، شهاب‌الدین بی‌مقدار، عباس عباس‌زاده
مرند و جلفا: کریم شافعی
اهر و هریس: بیت‌الله عبدالهی
سراب: مجید نصیرپور
شبستر: آقاپور

استان آذربایجان‌غربی

ارومیه: هادی بهادری، مجید دودکانلوی میلان
سلماس: شهروز برزگ
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: شریف‌پور
میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: محمد میرزایی

استان اردبیل

اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی
پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین

استان اصفهان

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی
سمیرم: اصغر سلیمی

استان تهران

دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی‌نیکو
رباط‌کریم و بهارستان: ابراهیم نکو
شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی‌شاه‌نشین

استان چهارمحال‌و‌بختیاری

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی

استان خراسان‌رضوی

تربت‌حیدریه و مه‌ولات: باستانی

استان خوزستان

اهواز: همایون یوسفی، جواد کاظمی‌نسب، علی ساری
بهبهان: محمودرضا ضرغامی
ماهشهر و امیدیه: گل‌مرادی

استان زنجان

زنجان و طارم: سیدافضل موسوی، کریم خان‌محمدی
ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی
خدابنده: احمد بیگدلی

استان فارس

شیراز: علی اکبری
نورآباد ممسنی: گودرزی
داراب: انصاری
نیریز و استهبان: اصغر مسعودی

استان کردستان

سنندج، دیواندره و کامیاران: سالار مرادی

استان کرمانشاه

سنقر و کلیایی: رستگاری

استان گلستان

گرگان و آق‌قلا: نورمحمد تربتی‌نژاد، نبی هزارجریبی
کردکوی و ترکمن و بندرگز: نورقلی‌پور
مینودشت و کلاله و مراوه‌تپه: شهرام کوسه‌غراوی

استان گیلان

رشت: حسنی
رودبار: منوچهر جمالی

استان لرستان

بروجرد: هادی مقدسی و فاطمه مقصودی
خرم‌آباد و دوره: بیرانوندی
دورود و ازنا: حسین گودرزی

استان مرکزی

اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی
شازند: ابراهیمی

استان هرمزگان

بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد

استان همدان

رزن: حسن لطفی
ملایر: علیرضا امامی

گفتنی است مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، دهم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود و طی آن تکلیف ۵۶ حوزه برای ۶۹ کرسی باقیمانده روشن خواهد شد.

مخاطبان عزیز «ریواس جنوب» می‌توانند با مراجعه به  «این لینک» در نظرسنجی این پایگاه خبری تحلیلی در همین زمینه شرکت کنند.

انتهای پیام/ سجاد بنام