پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس از تعیین زمان سفر محمدرضا عارف به شیراز و سخنرانی وی در این کلان‌شهر خبر داد.

نوذر امامی

نوذر امامی

به گزارش ریواس جنوب، نوذر امامی در تشریح جزییات این خبر گفت: منتخب اول مردم تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به منظور سخنرانی در حمایت از لیست امید فارس، روز سه‌شنبه هفتم اردیبهشتماه وارد شیراز خواهد شد.

بر اساس اعلام رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فارس، محمدرضا عارف صبح سه‌شنبه در فرودگاه مورد استقبال اصلاح‌طلبان قرار می‌گیرد و سپس راهی شهرستان داراب خواهد شد؛ ظهر همان روز به شیراز برمی‌گردد و پس از حضور در دانشگاه شیراز، ساعت ۱۵:۳۰ برای سخنرانی دو ساعته در سالن همایشهای بین المللی سرزمین سبز (معروف به گرینلند) واقع در شهر جدید صدرا حاضر می‌شود. سفر به شهر نورآباد ممسنی نیز از برنامه‌های بعدی عارف در سفر به استان فارس خواهد بود.

امامی همچنین سفر منتخب اول مردم پایتخت را به استان فارس، نشان از اهمیت بالای این مرحله از انتخابات در فارس دانست و افزود: سرنوشت جامعه می‌تواند به دست اکثریت مجلس دهم، دست‌خوش تغییرات مثبت یا منفی شود و از این رو مرحله دوم انتخابات برای اصلاح‌طلبان در کل کشور و به تبَع آن، استان فارس بسیار حیاتی و تعیین‌کننده است.

وی با تقدیر از معاون اول دولت اصلاحات برای حمایت همه‌جانبه از لیست امید در فارس، اضافه کرد: یقیناً مردم استان فارس نیز با استقبال پرشور از این اصلاح‌طلب محبوب، خود را برای تکمیل خیزش هفتمِ اسفند در دهمین روز اردیبهشت‌ماه، آماده خواهند کرد.

امامی در پایان از عموم مردم به‌ویژه اصلاح‌طلبان برای مشارکت فعال در پروسه‌ی انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد.

گفتنی است بر اساس اعلام بهمن حاجات‌نیا سخنگوی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان فارس نیز، آقایان علی اکبری در حوزه انتخابیه شیراز، مسعود گودرزی در حوزه انتخابیه ممسنی و رستم، اصغر مسعودی در حوزه نی‌ریز و استهبان و رضا انصاری در حوزه انتخابیه داراب و زرین‌دشت در لیست امید برای رقابت بر سر چهار کرسی باقی‌مانده استان فارس قرار گرفته‌اند.

جمعه دهم اردیبهشت‌ماه، تکلیف ۴ کرسی باقی‌مانده از مجموع ۱۸ کرسی استان فارس در مجلس شورای اسلامی، مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/ سجاد بنام