پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم گچساران و باشت در اقدامی متفاوت از همه کارمندان و افراد شاغل در ادارات تهران خواست تا برای پیگیری امورات مردم، در دفتر او اسم‌نویسی کنند و بگویند در کدام بخش حاضر به همکاری هستند.

به گزارش ریواس جنوب، غلامرضا تاجگردون با انتشار متنی عمومی از شاغلین در وزارتخانه­ ها، سازمان­ها و نهادهای دولتی و خصوصی در تهران خواست تا جهت رفع مشکلات مردمی که به پایتخت مراجعه می‌کنند با دفتر وی همکاری نمایند.

 

تاجگردون در این دعوت نامه خود آورده است:

هم استانی ارجمند ساکن تهران

با سلام و احترام؛

کهگیلویه و بویراحمد سرزمین مردمان نجیب، شریف و بزرگی است که امروز به مشکلات بی‌شماری مواجه است، همگرایی و وحدت مابین اقشار این استان می‌تواند منجر به برون‌رفت از وضعیت فعلی گردد.

هم استانی‌هایمان به دلیل انجام برخی امور جاری و مشکلات به تهران سفرکرده و بعضاً به دفاتر نمایندگان مردم در مجلس مراجعه می‌نمایند. نمایندگان مردم نیز تمام تلاش خود را در برای توسعه استان و رسیدگی به امور مردمی انجام می‌دهند، ولی با توجه به سیستم متمرکز نظام اداری و تمرکز امور در پایتخت، همگرایی و تعامل نیروهای انسانی کهگیلویه و بویراحمدی شاغل در وزارت خانه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی در تهران می‌تواند نقش بی‌بدیل در ارتباط مؤثرتر و تسهیل امور خرد و کلان هم استانی‌هایمان داشته باشد.

اگرچه ضرورت دارد نیروهای ارزشمند هم استانی در سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها رشد و ارتقا یابند که قطعاً در این زمینه اهتمام لازم صورت خواهد گرفت ولی وجود یک بانک اطلاعاتی کامل، همراه باانگیزه و نحوه همکاری شما با مراجعین و هم استانی‌ها می‌تواند در این کار خیر ما را بیشتر یاری داده و کمک شایانی به حل مشکلات هم استانی شما کند.

اغلب مشکلات هم استانی‌ها که به تهران سفر می‌کنند در فرم ذیل آمده و درصورتی‌که تمایل به همکاری با نمایندگان مردم و همچنین هم استانی‌های عزیز می‌توانید فرم ذیل را تکمیل و عودت فرمایید.

داوطلبین به همکاری می‌توانند فرم مربوطه را از لینک زیر دانلود و پس از تکمیل، آن را به شماره فاکس و یا ایمیل مربوطه در فرم ارسال نمایند.

 

دانلود فرم همکاری با دفتر تاجگردون

انتهای پیام/ک-ب