پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

منتخب اول مردم شیراز گفت: برخلاف سال‌های گذشته، اصولگرایان حتی در تبلیغات‌شان نیز اسمی از برند اصولگرایی نمی‌برند و این خود نیز روایتی دیگر از یک پیروزی برای اصلاح‎طلبان است.

به گزارش ریواس جنوب، بهرام پارسایی در همایش «تکرار امید» در شیراز گفت: بسیار خرسندم که در حضور آقای دکتر عارف در پایتخت فرهنگی ایران، خاضعانه از مردم هوشیار فارس و به‌ویژه شهروندان آگاه شیراز تقدیر کنم.

وی افزود: آقای دکتر عارف روزی با عدم حضور فداکارانه‌اش و امروز نیز با حضور شجاعانه‌اش افتخارآفرینی کرده است.

نماینده مردم شیراز در مجلس آتی، مشارکت مردم فارس در مرحله دوم انتخابات را حیاتی توصیف کرد و اظهار داشت: باید بدانیم که این حضور همیشگی مردم بود که رقیب را به عقب رانده است.

پارسایی با اشاره به سیاست‌زدگی استان فارس در سال‌های گذشته، گفت: به یاد داریم که در سال‌های گذشته به‌دلیل جو حاکم بر فضای سیاسی شیراز، این شهر همواره در انحصار تابلوهای ائتلاف کسانی قرار داشت که خود را تنها قیم مردم می‌دانستند.

وی افزود: در حالیکه در سال‌های پیش شاهد هجوم تابلوهای بزرگ ائتلاف اصولگرایان در سطح شهر بودیم اما اکنون شاهدیم که آنها حتی در تابلوهای تبلیغاتی‌شان هم اشاره‌ای به برند اصولگرایی نمی‌کنند و همین موضوع یک پیروزی برای اصلاح‌طلبان شیراز تلقی می‌شود.

منتخب اول مردم شیراز اظهار داشت: معتقدم علت این تغییر رفتار در تبلیغات اصولگرایان این است که فهمیده‌اند تفکر مردم شیراز این نیست و این موضوع روایت دیگری از محبوبیت و مردمی بودن جریان اصلاحات محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ سجاد بنام