پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: فردی که تحت عنوان پلیس بااسلحه کمری بدلی در شهر بوشهر اخاذی و اقدام به سرقت می کرد دستگیر شد.
به گزارش “ریواس جنوب” سرهنگ ابراهیم عرب زاده اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر اخاذی تحت عنوان مامور پلیس بوسیله راننده یک دستگاه خودرو پراید پلیس امنیت عمومی شهرستان بوشهر با اجرای طرحی ویژه خودرو موصوف را در خیابان ساحلی شهر بوشهر در حین اخادی از یک زن و مرد شناسایی ، توقیف و راننده ان را دستگیرکرد.

وی افزود: متهم دستگیر شده که” الف، م” نام داشت ضمن اعتراف به سرقت و اخاذی از وی یک قبضه اسلحه کلت کمری بدلی که برای ترساندن طعمه های خود از آن استفاده می کرد و مقادیری وجه نقد سرقتی از وی کشف شد.

عرب زاده همچنین از دستگیری زن سارق سابقه داری خبر داد که در محله شنبدی بوشهر اقدام به سرقت ام پی تری، میکروفون و دوعدد صندوق نذورات اماکن متبرکه کرده بود.

وی اضافه کرد: همدست این زن سارق مردی به هویت” م “بود که وی نیز دستگیر و کلیه اموال مسروقه از منزلش کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر در ادامه بیان کرد: با دستگیری سارقی به هویت” ع، ز” توسط گشت کلانتری ۱۱ بوشهر این متهم به شش فقره سرقت قطعات خودرو و سه فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرده که در بازرسی از مخفیگاه وی بخشی از اموال مسروقه کشف و به مالباختگان تحویل داده شد.

به گفته عرب زاده گشت انتظامی کلانتری ۱۴ تنگک نیز سارقی به هویت” ت. ه “را دستگیر که تا کنون به ۲۰ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده است.