پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد بالاخره سیاست و تهدیدات خود علیه مدیران سهل‌انگار و متخلف را عملی کرد و سه مدیر این استان را بازدداشت کرد.

به گزارش ریواس جنوب، دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در خبری که روی پرتال خود قرار داده است، از بازداشت سه مدیر سهل‌انگار خبر داد.مزارعی

حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مزارعی در مصاحبه ای با روابط عمومی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضایی در اجرای رسالتهای محوله و منویات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با توجه به سالم سازی سازمانها و ادارات دولتی و وابسته به دولت و ارائه خدمات به موقع، با مدیران سهل انگار و متخلف برخورد قانونی می‌کند.

مقام ارشد قضایی استان در ادامه با اشاره به اینکه قبلاً نیز به مدیران کم کار و سهل انگار هشدار داده بودیم افزود: در همین راستا و با توجه به تذکرات سابق، ۲تن از مدیران استانی و یکی از مدیران شهرستانی به دستگاه قضایی فراخوانده شدند و با قرار مناسب بازداشت شدند.

مزارعی در ادامه گفت: پرونده مربوط به مدیران مذکور در مرجع قضایی مطرح رسیدگی است و پس از اتخاذ تصمیم نهایی، مراتب به اطلاع مردم ولایی استان خواهد رسید.

تا لحظه مخابره این خبر، این مدیران بازداشت هستند.

انتهای پیام/ک-ب