پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اواخر هفته دوم تیرماه ۹۵ بازدید سرزده‌ی خود از ادارات کهگیلویه و بویراحمد را آغاز کرد.

IMG_2266به گزارش ریواس جنوب؛ خادمی در اولین دور از این بازدیدها به اداره کل تربیت بدنی استان رفت و از نزدیک با کارکنان این اداره در رده‌های مختلف گفت و شنود کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین در هر قسمتی که حاضر می‌شد با احوالپرسی از ارباب رجوع آن قسمت در جریان روند ارائه خدمت به مردم در تربیت بدنی قرار گرفت.

خادمی به خبرنگاران گفت که این رویه یعنی بازدید سرزده از ادارات را ادامه خواهد داد.

هیات تحریریه‌ی پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب، پس از بررسی اقدامات خوب صورت گرفته در کهگیلویه و بویراحمد در هفته دوم تیرماه ۹۵، این اقدام استاندار را به جهت حرکت در مسیر تکریم ارباب رجوع ادارات و رسیدگی به احوال کارکنان دولت از یک سو و افزایش انگیزه کارکنان بواسطه دیده شدن توسط مدیران ارشد استان و در نهایت جمع شدن حواس مدیران دستگاهها در ارائه خدمت به مردم از سوی دیگر، به عنوان اقدام برتر آن مقطع زمانی تشخیص داد و به همین منظور از شخص اول اجرایی استان یعنی موسی خادمی تشکر می‌نماید.

«شماهم می‌توانید مواردی را که از نگاه خود اقدام برتر تشخیص می‌دهید جهت بررسی و درج در این پایگاه اطلاع‌رسانی از طریق لینک ارسال خبر در سربرگ صفحه اصلی سایت برای ما ارسال نمایید.»

انتهای پیام/ب.ر