پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

تیم فوتبال فجر سپاسی از تصمیمش مبنی بر انصرافش از حضور در لیگ دسته اول پشیمان شد.

در حالی که هفته گذشته مدیران باشگاه فجر سپاسی با ارسال نامه‌ای به استانداری فارس اعلام کردند به دلیل مشکلات مالی حاضر به حضور در لیگ دسته اول نیستند اما در نهایت مدیران باشگاه تصمیم گرفتند در لیگ دسته اول شرکت کنند.

قرار است تیم فجر سپاسی فردا (شنبه) راهی کرمان شود تا روز یکشنبه در اولین روز آغاز مسابقات لیگ دسته اول به مصاف تیم مس برود.

بهرام شفیع سرمربی فجر سپاسی در گفت‌وگویی این خبر را تائید کرد.

اما در همین حال، سرمربی پیشین تیم فجرسپاسی شیراز گفت: مالک دو باشگاه فجر و تراکتورسازی یک پنجم هزینه‌ای را که در تیم تبریزی صرف می‌کند به تیم شیرازی اختصاص دهد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از وانانیوز، غلامحسین پیروانی در ارتباط با مشکلات پیش‌آمده برای باشگاه فجرسپاسی شیراز که گفته  می‌شود در حال انحلال است، گفت: فجر تیم ریشه‌داری است. مانند نهالی که سال‌ها آبیاری می‌شود تا به یک درخت تبدیل شود این تیم هم سال‌ها برایش زحمت کشیده شده است تا به این جایگاه برسد. من برای مسئولان متاسفم که می‌خواهند آن را منحل کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این تیم بیش از ۳۰ بازیکن به فوتبال ملی معرفی کرده  است، عنوان کرد: تیم فجرسپاسی به نام یک شهید نام‌گذاری شده است. شما هیچ جای دنیا تیمی را سراغ ندارید که به نام یک شهید نام‌گذاری شده باشد و من فکر می‌کنم منحل شدن آن عواقب خوشایندی ندارد.

سرمربی پیشین تیم فجرسپاسی شیراز خاطر نشان کرد: مالک فجر سپاسی یک پنجم از مبلغی را که هزینه تیم تراکتورسازی می‌کند، به تیم فجرسپاسی اختصاص دهد، تا این تیم از بحران مالی خارج شود.

پیروانی با بیان اینکه تیم‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی در سال حدود ۲۰ میلیارد تومان هزینه می‌کنند، اظهار کرد: کلاه شرعی سر خود نگذاریم. تمام تیم‌های ایران دولتی هستند و ما تیم خصوصی نداریم. تمام خرج پرسپولیس و استقلال را وزارت ورزش می‌دهد ولی هیچ‌کس به فکر تیم فجر نیست. این در حالی است که فجرسپاسی در سال بیشتر از چهار میلیارد هزینه نمی‌کند.

به‌هرحال در حالی که معلوم نیست تهدید و حتی اقدامات اولیه مسئولان باشگاه فجر شیراز در هفته گذشته تا چقدر واقعی بود و چقدر به منظور امتیازگیری، باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار این تیم پرسابقه خواهد بود.

انتهای پیام/ سجاد بنام