پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سومین زایمان موفق در آمبولانس‌های شهرستان بهمئی توسط پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ ممبی در سال ۹۵ انجام شد.

اورژانس115به گزارش ریواس جنوب؛ آن‌گونه که رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگار ایسنا گفته است، عصر دوشنبه، ۱۱مردادماه سومین زایمان موفق در آمبولانس های در شهرستان بهمئی انجام شد.

جلال‌فر بیان کرد: در پی تماس تلفنی که ساعت۱۵:۳۲ امروز با مرکز اورژانس ۱۱۵ شهر لیکک شهرستان بهمئی مبنی بر شروع درد زایمان مادر۲۳ ساله در روستای دره‌بید از توابع ممبی انجام شد، بلافاصله پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ بعد از گذر از جاده‌های خاکی خود را به محل مورد نظر رساندند.

پورانفرد اضافه کرد: نوزاد دختر عجول فرصت انتقال را از تکنسین‌ها گرفته و اولین نگاه زندگیش را تقدیم به پدر جوان ۱۸ ساله خود و پرسنل اورژانس ۱۱۵ ممبی کرد.

بر اساس این گزارش، طی چهار ماهه سالجاری هفتمین زایمان موفق که توسط پرسنل امدادگران اورژانس کهگیلویه و بویراحمد در آمبولانس اورژانس انجام شده است.

هیات تحریریه‌ی پایگاه خبری تحلیلی ریواس جنوب، پس از بررسی اقدامات خوب انجام گرفته در استان کهگیلویه و بویراحمد، این اقدام را به جهت سرعت عمل و دقت نظر نیروهای زحمتکش اورژانس ۱۱۵ در امدادرسانی به مردم مناطق محروم استان، به عنوان اقدام برتر هفته‌ی دوم مردادماه سال۹۵ در کهگیلویه و بویراحمد تشخیص داد و به همین منظور از رئیس مرکز فوریتهای پزشکی و همه پرسنل پایگاه اورژانس ۱۱۵ ممبی تقدیر می‌کند.

انتهای پیام/بنام.ر