پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مشاور استاندار و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گفت: مدیران برای موفقیت باید اطلاعات کافی در حوزه های مختلف را داشته باشند و مدیرانی که خود را بی نیاز از روزنامه می دانند موفق نخواهند بود.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، سيد آيت اله رزمجو در ديدار با مديران روزنامه هاي استان ضمن تبريك فرا رسيدن روز خبرنگار اظهار داشت: ارتباطات مديريت ارشد استان با خبرنگاران و اصحاب رسانه تا كنون دوستانه و بدون هيچ محدوديتي انجام مي شده و براي ارتباط بيشتر، نشست هاي خبري و هم انديشي نظام مند تر و منسجم تر برگزار خواهد شد.

مشاور استاندار و مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري با اشاره به اينكه خدمات خوبي توسط دولت در استان ارائه شده و همچنان نيز ادامه دارد افزود: انتظار مي رود رسانه ها خصوصاً رسانه هاي مكتوب استان، دستاوردها و خدمات دولت را بيشتر منعكس نمايند تا مردم نيز در جريان اين اقدامات قرار گيرند.

آیت اله رزمجووي ادامه داد: البته بايد به اين نكته نيز توجه داشت كه انتظارات بايد دو طرفه باشد و در مقابل نيز دولت بايد مسائل و مشكلات فراروي روزنامه ها را مرتفع نمايد.

رزمجو گفت: در مورد تخصيص يارانه به هفت روزنامه استاني نيز رايزني هايي با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خواهيم داشت تا راهكارهاي لازم براي رسيدن به نتيجه مطلوب را بررسي نمائيم.

مشاور استاندار و مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري مطالعه دقيق روزنامه ها را براي مديران امري ضروري دانست و ابراز داشت: مديران بايد مطالب مندرج در روزنامه ها و سايت ها را مطالعه نمايند چه بسا برخي از نقدها و سرمقاله ها به نفع خود آنها خواهد بود.

وي گفت: همه مديران بايد ارتباطات خود را با رسانه هاي استان خصوصاً رسانه هاي مكتوب بيشتر نمايند.

رزمجو اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران به عنوان پيشاني دولت در ارتباط با مردم نيز بايد در ارتباط گيري با رسانه ها پيشقدم و فعال تر باشند.

مشاور استاندار و مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري روزنامه ها را امين مردم و سند ماندگار ناميد و افزود: روزنامه ها در قبال اطمينان مردم بايد در صحت اخبار خود دقت عمل بيشتري داشته باشند تا واقعيت ها همانگونه كه هست و بدون هيچ كم و كاستي در اختيار مردم قرار گيرد.
گفتني است در اين ديدار مديران روزنامه استاني نظرات و پيشنهادات خود را ارائه نمودند.