پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در محل مصلی یاسوج در روز جمعه، ۱۲ شهریور خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی نیک منش شامگاه شنبه، در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع هفته بانکداری اسلامی اظهار کرد: در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی ساعت کار شعب این بانک به میزان ۲ ساعت افزایش یافت.

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد این اقدام را در راستای اجرای برنامه‌های روز نخست ستاد ویژه هفته بانکداری اسلامی خواند و افزود: “بانکداری اسلامی، فرهنگ بسیجی و مشتری‌مداری” شعار روز اول هفته بانکداری است.

وی با بیان اینکه شعب بانک مهر اقتصاد امروز شاهد حضور و استقبال مردم و مشتریان بوده است، تصریح کرد: آشنایی با عقود اسلامی بانکی و نکات کاربردی آن در سیستم بانکی یکی از اهداف افزایش ساعت کاری شعب در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی بوده است.

وی تکریم ارباب رجوع و رعایت قوانین مشتری مداری را از دیگر اهداف این بانک دانست و ادامه داد: به منظور افزایش آگاهی عمومی نسبت به الزامات استقرار بانکداری اسلامی و تبیین مبانی فقهی و کارکردی انواع عقود اسلامی، نمایشگاهی از سوی بانک مهر اقتصاد استان در مصلی شهر یاسوج برگزار می‌شود.

وی زمان برپایی این نمایشگاه را ۱۲ شهریور ماه اعلام کرد.

انتهای پیام/د