پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید بیمارستان شهدای گمنام یاسوج برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب؛ طی این مراسم که ظهر امروز در سالن اجتماعات تامین اجتماعی برگزار شد از خدمات علی صدیقی رییس سابق بیمارستان شهدای گمنام یاسوج تجلیل شد و فرشید صادقی از امروز مدیریت این بیمارستان را بر عهده گرفت.

علی صدیقی

علی صدیقی

با اصرار وارد این عرصه شدم

علی صدیقی در آخرین سخنان خود در کسوت ریاست بر بیمارستان گفت:

از ابتدا با اصرار وارد عرصه مدیریتی شدم و بدون هیچگونه رایزنی و سیاسی کاری رییس بیمارستان شدم و اکنون خوشحالم که دارم این عرصه را ترک می‌کنم. وی علت خوشحالی خود را علاقه به طبابت اعلام کرد.

رییس سابق بیمارستان شهدای گمنام در ادامه به خدمات دوران ریاست خود بر بیمارستان پرداخت و افزود: در ماه اول حضور خود موفق شدیم زایشگاه را تکمیل کنیم و در ماه پایانی نیز بخش “آی سی یو” را با کیفیت بالا راه‌اندازی کردیم.

صدیقی همچنین توسعه فضای سبز، ساماندهی پسماند بیمارستان و کاهش مدت اقامت بیماران در بیمارستان در کنار افزایش خدمات را از دیگر اقدامات انجام گرفته در زمان مسوولیت خود عنوان کرد.

شادابی و نشاط پرسنل خدمتگزار در اولویت است

فرشید صادقی

فرشید صادقی

فرشید صادقی که دقایقی بیشتر به ابلاغ رسمی ریاستش بر بیمارستان شهدای گمنام نمانده بود پشت تریبون رفت و خطاب به رییس سابق که در صحبتش مدام از رفتن می گفت با خنده گفت: آقای دکتر کجا می‌روید ما با شما کار داریم و باید از تجربیات شما هم در حوزه پزشکی و هم در حوزه مدیریتی استفاده کنیم.

صادقی بلافاصله به اصل موضوع پرداخت و ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان، ابراز امیدواری کرد که بتواند این اعتماد را پاسخی شایسته دهد.

رییس جدید بیمارستان شهدای گمنام اما تحقق این آرزو را منوط به همراهی همکاران زحمتکش خود و همکاری دانشگاه علوم پزشکی دانست و افزود: در مسیر تکمیل خدمات مسوولین قبلی و راه‌اندازی خدمات جدید و با کیفیت، نیازمند یاری همه همکاران هستم.

وی با تاکید بر اهمیت شادابی پرسنل در ارائه خدمات با کیفیت اظهار داشت: توجه به رفاه پرسنل و شادابی آنها یکی از اهداف اینجانب می‌باشد، چرا که معتقدم تنها پرسنل خوشحال می‌توانند لبخند رضایت را بر لبان بیماران بنشانند.

صادقی همچنین بر دو مقوله نظم و قانونمندی و آموزش پرسنل نیز تاکید کرد.

گفتنی است بیمارستان شهدای گمنام هم اکنون با ۳۸ تخت در بخشهای زنان، اطفال، جراحی، “آی سی یو” و اورژانس شبانه‌روزی، در حال ارائه خدمات درمانی به مردم می‌باشد.

فرشید صادقی پزشک متخصص اطفال است که از سال ۱۳۸۰ تا کنون در عرصه سلامت فعالیت داشته است.

در پایان مراسم حکم رسمی فرشید صادقی و انتصاب وی به عنوان رییس بیمارستان شهدای گمنام قرائت شد و با اهدا لوایح و هدایایی از خدمات علی صدیقی تقدیر شد.

انتهای پیام/ بنام.ر