پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۲۷ درصدی اعتبارات صندوق کارآفرینی امید در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.%d8%ad%d8%b3%d9%86-%d9%be%d9%88%d8%b1-%d8%b5%d9%86%d8%af%d9%88%d9%82-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از فارس، ارسلان حسن‌پور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست برنامه تدوین شده چهار ساله شهرستان گچساران که با حضور فرماندار و مسؤولان شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد، اظهار کرد: در سال ۹۴ تعداد ۲ هزار و ۷۰۷ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه در استان پرداخت شد که از این تعداد ۸۰ درصد در بخش کشاورزی و ۲۰ درصد دیگر تسهیلات وام ازدواج بوده است.

وی در ادامه افزود: اعتبارات سال ۹۵ در مقیاس سال گذشته ۲۷ درصد افزایش یافته که امیدواریم این افزایش، نوعی کارگشایی در زمینه کارآفرینی مشاغل خرد و زود بازده باشد.

حسن‌پور تصریح کرد: با ارزیابی عملکرد صندوق کارآفرینی امید شهرستان گچساران  در سال‌های اخیر درمی‌یابیم که در سه سال گذشته ۱۵۱۷ فقره تسهیلات اشتغال‌زایی از طریق صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان پرداخت شده که در مقایسه با مدت مشابه قبل افزایش چشمگیری داشته است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد اذعان داشت: برای خرید وسیله حمل و نقل، روستاییان می‌توانند با مراجعه به صندوق کارآفرینی و تسهیلاتی که برای خرید خودروی (ون‌) در نظر گرفته شده مشغول به کار شوند.

وی بیان کرد: با حمایت‌هایی که صندوق کارآفرینی امید در حوزه کشاورزی، صنایع دستی، بهزیستی و … دارد می‌توان گوشه‌ای از مشکلات اشتغال را برطرف و تعدادی از نیروهای بیکار مشغول کار شوند.

انتهای پیام/ د