پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستاوردهای کم‌نظیر آموزش‌ و پرورش بویراحمد در سایه مدیریت توانمند و تعامل مجموعه این اداره بوده است.شریعتی زارع
به گزارش ریواس جنوب، هادی زارع‌پور عصر امروز در آیین جشن ستارگان آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد که با تجلیل ۱۷۰ نخبه آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد در سال تحصیلی گذشته دستاوردهای زیادی داشت.

وی با اشاره به بخشی از این دستاوردها و عملکرد مجموعه آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: در جشنواره‌ها و مسابقات ملی که آموزش و پرورش استان موفق به کسب رتبه‌های کم‌نظیری شد سهم آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد زیاد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از همه همکاران خود در شهرستان‌های مختلف استان و زحماتی که در سال تحصیلی گذشته متقبل شدند، تصریح کرد: همه مناطق استان خوش درخشیدند و مقام‌ها و رتبه‌های ارزنده‌ای کسب کردند که موجب سرافرازی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد شد.

این مسؤول با تقدیر از مجموعه آموزش و پرورش بویراحمد به دلیل کسب رتبه‌های خوب و ارزنده در سطح ملی توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان این شهرستان گفت: یکی از دلایل مهم این موفقیت‌ها مدیریت توانمند آموزش و پرورش شهرستان بوده است.

زارع‌پور افزود: تعامل درون مجموعه و استفاده از خرد جمعی و همچنین توجه به آموزش از دیگر دلایل کسب این موفقیت‌های کم‌نظیر بوده است