پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار بوشهرگفت: هیئت‌های ورزشی به ویژه قهرمانان ملی و بین‌المللی استان بوشهر‌ حمایت‌‌ مالی می‌شوند.

استاندار بوشهر سالاریبه گزارش ریواس جنوب؛ به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در استقبال باشکوه ‌از قهرمانان پارالمپیکی در فرودگاه بوشهر با تبریک به ورزشکاران که در عرصه مهم‌ترین مسابقات جهانی پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز درآورند اظهار داشت: ورزشکاران قهرمان پارالمپیک افتخار مردم ایران اسلامی و استان بوشهر هستند و همه وظیفه دارند قدردان این جوانان باشند که توانستند در عرصه بین‌المللی افتخار بیافرینند.

وی با بیان اینکه ورزشکاران قهرمان در عرصه‌های جهانی و ملی مورد حمایت قرار می‌گیرند تصریح کرد:  با توجه به اینکه جوانان ورزشکار استان بوشهر سهم مهمی در  کسب قهرمانی در عرصه مسابقات پارالمپیکی دارند باید این ورزشکاران پرافتخار به جامعه معرفی و شناسانده شوند.

استاندار بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های ورزش‌های همگانی و قهرمانی خاطرنشان کرد: تمامی هیئت‌های ورزشی استان بوشهر بر‌اساس برنامه تدوین شده مورد حمایت‌های مالی قرار می‌گیرند و در این راستا زیرساخت‌های ورزشی توسعه می‌یابد.

دکتر سالاری با تاکید بر نقش ورزشکاران معلول و جانباز استان بوشهر در عرصه‌های مسابقات جهانی و ملی تصریح کرد: برای توسعه زیرساخت‌های ورزشکاران معلول و جانباز  برنامه‌ریزی شده که امید است این مهم امسال محقق شود.

در این مراسم قهرمانان پارالمپیکی استان بوشهر سجاد نیک‌پرست، حسین تیزبر، بابک صفری، حسن صفری، مهدی جمالی و  اردشیر ماهینی از اعضای تیم ملی فوتبال ۷ نفره که موفق به کسب مدال نقره در مسابقات پارالمپیک شدند مورد تجلیل قرار گرفتند.