پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: فاصله گرفتن از ارزش‌های اسلامی و موازین دینی موجب بی‌اعتمادی به سیستم بانکی می‌شود.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ علی ستوده‌نیا شامگاه پنج‌شنبه در دیدار با مدیر امور شعب و معاونین این بانک اظهار کرد: توجه و دغدغه هر سیستم اداری و بانکی را در راستای منویات مقام معظم رهبری ارج می‌نهیم و به هر شکل ممکن از آن حمایت می‌کنیم.

فرمانده سپاه عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در راه خدمت به مردم این استان هر کسی برادری کند ما نوکری او را می‌کنیم، افزود: اهداف کلان و برنامه‌های بانک مهر اقتصاد در تحقق اقتصاد مقاومتی مستلزم حمایت و همکاری همه‌جانبه است.

فرمانده سپاه عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هر کمکی از دست ما بربیاید، برای موفقیت در مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی انجام می‌دهیم و در این زمینه همکاری بانک‌ها به ویژه بانک مهر اقتصاد قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: رضایتمندی عمومی از مدیریت بانک مهر اقتصاد و حاکم شدن روحیه معنوی که یکی از نیازهای مهم جامعه امروزی ما است، از نکات بارز در بانک مهر اقتصاد است.

سرهنگ ستوده‌نیا گفت: اگر از ارزش‌ها فاصله بگیریم، بی‌اعتمادی‌هایی که خواسته یا ناخواسته در سیستم مالی و بانکی وجود دارد، بیشتر می‌شود.

وی توجه به مسائل عقیدتی و فرهنگی در سیستم بانکی را راهگشا توصیف کرد و از بانک مهر اقتصاد برای برنامه داشتن در این زمینه قدردانی کرد.

فرمانده سپاه عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همان طور که سپاه محور انقلاب اسلامی است انتظار ما این است که بانک مهر اقتصاد نیز محور بانکداری اسلامی باشد.
ستوده‌نیا اضافه کرد: اینکه شفاف به مشتریان دریافت تسهیلات جزئیات قراردادهای بانکی بیان می‌شود کار جدید و ارزشمندی در مسیر اعتماد و شفاف‌سازی است که باید تداوم داشته باشد.

فرمانده سپاه عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از صحبت‌هایش یادآور شد: اگر مردم ما به یک بانک ارزشی دل نبندند، پس برای رفع مشکلاتشان کجا بروند؟ واقعیت این است که بانک مهر اقتصاد باید پشتوانه و امیدی برای مردم حزب‌الهی این استان باشد.

وی خوش‌اخلاقی و خوش رفتاری را لازمه موفقیت در مدیریت و ارتباط با مردم دانست و از رضایتمندی نسبی از عملکرد این بانک ارزشی در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

ستوده‌نیا خاطرنشان کرد: با همکاری این بانک برنامه‌های بسیار خوبی در نواحی عشایری این استان به ویژه در حوزه اشتغال‌زایی برای بسیجیان در حال اجرا است.

انتهای پیام/د