پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حالیکه بحث‌های کلامی بر سر خیر یا شر بودن نتیجه‌ی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، آرام آرام فروکش کرده است، اما یک شهروند شیرازی می‌گوید که به لطفِ گاف عجیب روزنامه خبرجنوب شیراز اولین نتیجه «عملی» پیروزی دونالد ترامپ را نصیب خود کرده است.

%d8%ae%d8%a8%d8%b1%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8به گزارش خبرنگار ریواس جنوب از شیراز، ماجرا از این قرار است که این خانم ساکن شیراز حوالی ظهر روز چهارشنبه در بحث با شوهر خود از پیروزی «دونالد ترامپ» در دوئل انتخاباتی خبر می‌دهد. اما شوهر «سعیده» که از قضا روزنامه خبرجنوب چاپ صبح چهارشنبه را با تیتر «کلینتون، اولین رئیس‌جمهور زن آمریکا» خوانده بود، با اطمینان از پیروزی هیلاری کلینتون سخن می‌راند.

جدال کلامی –و البته مسالمت‌آمیز!- بین زن و شوهر در حالی ادامه می‌یابد که هر دو بر ادعای خود اطمینان و اصرار داشتند. در نتیجه این زوج بر سر نتیجه انتخابات به مبلغ یک میلیون تومان شرط‌بندی کردند.

مرد میانسال ساعتی بعد روزنامه پرآوازه‌ی خبر جنوب را به عنوان سند خود در این شرط‌بندی خریداری و به همسر خود ارائه می‌کند. اما دقایقی بعد که نتایج رسمی انتخابات اعلام می‌شود وی متوجه می‌شود که شرط را باخته است و به تعبیر خود او گاف عجیب این روزنامه باسابقه، اولین گلوله را به سمت جیب وی شلیک کرده است.

این شهروند شیرازی به خبرنگار ریواس جنوب گفته است که یقیناً انتخاب ترامپ اولین و شاید تنها تأثیر عملی‌اش را بر روی جیب او گذاشته است!

سرانجام این مجادله سیاسی زن و شوهری، با اهدای پول‌های کادوگرفته شده از سوی مرد به همسر خود پایان می‌پذیرد اما مرد مالباخته به شوخی گفته است که قصد دارد از روزنامه خبرجنوب بابت اعلام این خبر غیرواقعی و خسارت وارده، شکایت کند!

انتهای پیام/ سجاد بنام