پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کسی چه می داند شاید ارواح نیز گاهی دلشان بخواهد در فضای باز ورزش کنند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از خبرنگاران جوان؛ پارکی تورسیتی مکزیکی کانوکون که در نزدیکی یک قبرستان احداث شده است به تازگی تبدیل به یک سوژه خبری داغ و وحشتناک برای کاربران فضای مجازی شده است. اما ماجرا از چه قرار بود: زمانی که یک زن در حال فیلم گرفتن از محوطه وسایل ورزشی پارک بود ناگهان متوجه می شود که یکی از دستگاه ها به خودی خود در حال تکان خوردن است. {برای دیدن فیلم اینجا کلیک کنید}

این وسیله که تا لحظاتی قبل بوسیله یک پسر بچه جوان در حال استفاده بود پس از پایین آمدن پسر بچه همچنان به حرکت خود ادامه می داد در حالی که هیچ کس بر روی آن ننشسته بود. زن فیلم بردار به محض دیدن این صحنه در حالی که از ترس و هیجان فریاد می زد به فیلم برداری خود ادامه می دهد.

حالا کاربران بسیاری پس از مشاهده این فیلم معتقدند روحی که روی این دستگاه نشسته باعث این حرکت می شود، دلیل این تصور نیز وجود قبرستانی در نزدیکی این پارک است. برخی از کاربران نیز گفته اند سرعت بالای وسیله باعث ادامه دار شدن حرکتش شده است.

گفتنی است؛ پیش از این ویدئویی از یک سالن بدنسازی در شمال کشور شیلی منتشر شد که در آن اتفاقی شبیه به همین صورت گرفته بود.

انتهای پیام/د