پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

آقای رئیس جمهور جنوب خوزستان با ظرفیت‌های بی‌بدیل نفت و گاز پسوند جهانی دارد اما شامل تحریم‌های مدیریتی در داخل شده است.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از هورنیوز علی گلمرادی نماینده مردم بندر ماهشهر خطاب به رئیس جمهوری اظهار داشت: آقای رئیس جمهور جنوب خوزستان با ظرفیت‌های بی‌بدیل نفت و گاز پسوند جهانی دارد اما شامل تحریم‌های مدیریتی در داخل شده است.

وی با اشاره به اینکه مدیران متخصص بومی نادیده گرفته می شوند، افزود: به خوزستان مدیر پروازی می‌فرستند، همچنین دود نفت و گاز به چشم مردم منطقه رفته و پول آن در جیب عده‌ای محدود می‌رود.

نماینده مردم ماهشهر در پایان خاطرنشان کرد: مردم جنوب خوزستان از امکانات بهداشتی، جاده استاندارد، تعطیلی سید صیادان و… رنج می‌برند و در انتظار برجام داخلی شما هستند که این موضوع جز اقدام و عمل انقلابی محقق نمی‌شود.

ضعف مدیران در برنامه‌ریزی مزمن است

امروز نیز حجت الاسلام غبیشاوی امام جمعه بندر ماهشهر در همین راستا به فارس گفت: با توجه به وجود منابع غنی و بی‌نظیر در کشورمان، بیکاری موجود نشانه ضعف و بی‌تدبیری مدیران است.

خطیب جمعه بندر‌ماهشهر در ادامه ضعف مدیران در برنامه‌ریزی مناسب را بیماری مزمن دانست و گفت: یکی دیگر از معضلات اقتصادی ما در کشور و استان خوزستان به عنوان قطب صنعت، خام‌فروشی در صنعت پتروشیمی است.

انتهای پیام/د