پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

روز گذشته برای ورزشکاران بانوی شیرازی، یکی از روزهای بد ورزشی لقب گرفت.

به گزارش ریواس جنوب، سه تیم فوتبال، فوتسال و بسکتبال بانوان شیرازی عصر جمعه پنجم آذرماه برابر حریفان کرمان، اهواز و آبادانی خود گلباران شدند تا یکی از بدترین روزهای خود را در رقابت‌های این فصل رقم بزنند.

%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2* قشقایی شیراز ۰ – ۸ شهرداری سیرجان

دروازه تیم قشقایی شیراز در هفته هشتم رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور برابر شهرداری سیرجان گلباران شد و تیم میزبان با نتیجه ۸ بر صفر بازی را به مهمان خود واگذار کرد.

تیم قشقایی شیراز در این دیدار با ارایه یک بازی ضعیف و دور از انتظار شکست سنگینی برابر حریف خود که عنوان قهرمانی فصل گذشته را دراختیار دارد، متحمل شد.

تیم شهرداری سیرجان با کسب این پیروزی در رده دوم جدول قرار گرفت و تیم قشقایی هم با هفت امتیاز در رده هفتم جدول ۱۲ تیمی این رقابت‌ها ایستاد.

تیم فوتبال بانوان قشقایی شیراز، یازدهم آذرماه در ایلام به مصاف پالایش گاز این استان خواهد رفت.

* ملی حفاری اهواز ۱۰ – ۱ کارا شیراز

در رقابت های فوتسال برتر بانوان نیز تیم کارا شیراز برابر ملی حفاری اهواز شکست سنگینی متحمل شد .

به گزارش ایرنا این بازی که از هفته دهم لیگ برتر، جمعه در اهواز برگزار شد تیم میزبان با نتیجه پر گل ۱۰ بر یک کارا شیراز را برد و همچنان در صدر جدول جای خود را محکم کرد.

با پایان یافتن هفته دهم تیم ملی حفاری اهواز با ۲۶ امتیاز در صدر جدول ۱۳ تیمی مسابقات قرار دارد و کارا شیراز هم با ۱۲ امتیاز در رده پنجم ایستاده است.

* نفت آبادان ۹۰ – ۳۷ رستمی شیراز

و بالاخره تیم بسکتبال رستمی شیراز نیز در روز دوم از دور برگشت رقابت های سوپر لیگ A بانوان کشور برابر تیم نفت آبادان با اختلاف زیاد شکست خورد.

این بازی که عصر جمعه در آبادان برگزار شد، تیم رستمی برابر میزبان خود با نتیجه ۹۰ بر ۳۷ شکست خورد.

شرکت ملی گاز تهران، ذوب آهن اصفهان، پالایش نفت آبادان، کیاگالری تهران و رستمی شیراز تیم های تشکیل دهنده در گروه یک رقابت های سوپر لیگ بسکتبال بانوان کشورهستند.

رقابت های سوپر لیگ بسکتبال بانوان کشور در ۲ گروه برگزار می شود و هر هفته به میزبانی یکی از تیم های شرکت کننده به صورت متمرکز انجام می شود.

انتهای پیام/ حمیدرضا خلیقی