پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استعدادهای ورزشی جوانان بخش چاروسا در سایه شوم وعده‌های عمل نشده مسئولان می‌میرند تا رکورد تنها شهر بدون ورزشگاه در کهگیلویه و بویراحمد نشکند.%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-2

به گزارش ریواس جنوب از چاروسا، فارس در یاداشتی نوشت: توسعه فضاهای ورزشی به منظور جذب جوانان و توجه به مشکلات جوانان باید از اولویت‌های اصلی دستگاه‌های اجرایی مربوطه باشد.

 منطقه چاروسا و شهر قلعه رئیسی با داشتن جمعیتی بیش از ۲۴ هزار نفر هنوز فاقد یک ورزشگاه با امکانات اولیه است.

سال های سال است که از کلنگ زنی ورزشگاه قلعه‌رئیسی می‌گذرد این در حالی است که جوانان این شهر مجبور هستند برای مسابقات فوتبال و برنامه‌های ورزشی به شهر دهدشت و زمین‌های خاکی اطراف این شهر مراجعه کنند.

بیش از ۱۴سال است از تنها زمین خاکی چاروسا می‌گذرد و همچنان قلعه رئیسی تنها شهر استان است که از داشتن ورزشگاه محروم است.

حضور تیم اتحاد قلعه رئیسی در لیگ استان کهگیلویه و بویراحمد از افتخارات جوانان این منطقه است ولی متاسفانه تاکنون هنوز یکبار در این مسابقات میزبان نبود و همیشه به عنوان مهمان در شهرهای استان بازی می‌کند.

نبود هزینه رفت و آمد برای بازی در این مسابقات و دادن پول زمین ورزشی از دیگر عواملی است که این تیم با آن ذست و پنجه نرم می‌کند.

این در حالی است که در بسیاری از روستای استان جوانان آنها از زمین با چمن مصنوعی و طبیعی استفاده می کنند ولی متاسفانه شهر و منطقه ۲۵هزار نفری از زمین ورزشی با امکانات اولیه از آن محروم است.

مدیرکل ورزش استان در چندین حضور خود متاسفانه همیشه وعده‌های عملی نشده را می دادند که امیدواریم استاندار استان برای جوانان این منطقه چاره‌ای بیاندیشد و مشکلات آنها را برطرف کند.

«ریواس جنوب» به زودی گزارش جامعی را در همین زمینه منتشر میکند.

انتهای پیام/د