پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

امیر قلعه‌نوعی، سرمربی مشهور فوتبال پس از سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد و گرفتن جشن صعود به نیمه نهایی جام حذفی به همراه تیم تراکتورسازی تبریز، اظهارات جالبی را درباره شهر گچساران بر زبان آورد.

به گزارش ریواس جنوب، سرمربی تراکتورسازان تبریزی اگرچه از پرتاب سنگ از سوی برخی تماشاگران نفت و گاز گلایه داشت اما در عین حال رفتار مسئولان و مردم گچساران را ستایش کرد. او همچنین اظهارات جالبی را درباره وضعیت این شهر نفت‌خیز مطرح کرد.

قلعه‌نوعی گفت: «خوشحالم که به چنین شهر خوبی آمدم. فکر می‌کنم اینجا با تبریز حدود ۲۷ درجه اختلاف دما دارد. شهر گچساران آب و هوای بهشتی دارد و به این شهر، شهر آب و آتش می‌گویند. در بدو ورود به شهر گچساران استقبال خیلی خوبی از ما شد؛ گچسارانی‌ها نشان دادند مسئولان خوبی دارند، فرماندار خوبی دارند و نماینده مجلس‌شان هم آدم خوبی است.»

سرمربی اسبق استقلال تهران در ادامه با گلایه از محرومیت‌ها در شهر غنی گچساران، تصریح کرد: «متاسفانه گچساران دارایی‌هایی دارد که استفاده نمی‌کند. این شهر میادین گاز و نفت زیادی دارد. ولی من وقتی چاه‌های نفت و گاز را دیدم ناراحت شدم که چرا چنین شهری در بخش ورزش اینقدر مشکل دارد؟ زمین مسابقه را دیدید؟ این زمین در حد محلات هم نیست! قدیم‌ها که خودمان بازی می کردیم، زمین‌های محلی بهتر از این زمین بود.»

قلعه‌نوعی، اظهار داشت: «مردم گچساران لیاقت بیشتری دارند و از مسئولان این شهر می‌خواهم فضاهای ورزشی بیشتری ایجاد کنند تا برایشان باقی‌الصالحات شود. باید به زیرساخت‌ها اهمیت داده شود. ما نمی‌گوییم که سیستم گرمایشی در چمن تعبیه کنند. همین که زمین‌ها چمن‌های خوبی داشته باشند هم کافی است.»

انتهای پیام/ سجاد بنام