پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 پانزدهمین بسته  تلخند ریواس،شوخی‌های تلخی با تیترهای استاندار کهگیلویه و بویراحمد،فرماندار کهگیلویه، مدیرعامل شرکت نفت گچساران، پیمانکار محور باغچه سادات، مدیرکل بنیاد شهید، مدیرکل صنعت و معدن، مسئول بسیج دانشجویی، طلاب و روحانیون، پزشکان، رئیس خانه صنعت، مدیرکل استاندارد داشته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان کانون توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده و باید به رونق هر چه بیشتر این صنعت نوین کمک کرد.

در اینکه باید کمک بشه شکی نداریم، شما به این موضوع کمک کنید که بتونیم اون مسئولی را پییدا کنیم که باید کمک کنه! پیشنهاد من اینه، حالا که پیدا کردن این مدیر کار سختیه، با گردشگران صحبت کنیم که کانون توجه خود را عوض کنند!

پیمانکار پروژه سپیدار – باغچه سادات گفت: یکی از مشکلات ما این است که مسؤولان دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله گاز و آب باید جابجایی لوله‌ها را انجام دهید که از تیرماه امسال تاکنون هیچ جوابی به ده‌ها نامه ما برای این کار نداد‌ه‌اند.

 

برادر پیمانکار؛ خدایی در این شرایط تحریم‌ها چطور انتظار دارید مدیران اقدام و عملشان را رها کنند و بیایند نامه جواب دهند یا لوله جابجا کنند؟!

مدیرکل جدید بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ درصد گلزار شهدای کهگیلویه و بویراحمد نیازمند بازسازی است.

شما که کمتر یک هفته است روی صندلی مدیریت نشستید، چه زود همه را شمردین؟ شاید هم اصول و شیوه آمار دادن استان کهگیلویه و بویراحمد را خوب بلدین؟

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه گام اول دانش‌بنیان کردن فعالیت‌های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد است.

جان خودت دانشگاه‌های ما خودشون به اندازه کافی بیمار هستند نزارید با ارتباط با صنعت، بیماری‌های اونو هم بگیرن!

 

مسؤول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با نظام اقتصادی لیبرال و ربا محور نمی‌توان مردم را به رفاه رسانید.

بحث اینه که اصلا نمی‌خوان مردم در رفاه باشن و گرنه شیوه اون خیلی مهم نیست.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: آماده‌باش آتش‌نشانان در صنعت نفت آرامش خانواده‌ها را به همراه دارد.

نکنه میخوای این شرکتو آتش بزنی که اولین کارتون آماده باش کردن آتش‌نشانان بود!

در نشست بررسی وضعیت مسکن طلاب بر همکاری دستگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد برای تأمین مسکن طلاب و روحانیون استان تأکید شد.

برا طلاب و آخوندها منبر و تریبون بسازید بهتر نیست؟!

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه از ۲۷ سازمان مردم‌نهاد در شهرستان تنها سه مورد فعال هستند گفت: مابقی این سازمان‌ها در صورت عدم تمایل به فعالیت لغومجوز می‌شوند.

شما که اگه به فکر مردم هستید، اداراتتون را فعال کنید بیشتر به درد مردم می‌خورند؛ فعالیت سازمان‌های دولتی مهمتر از سازمان‌های مردم‌نهاده!

 جمعی از پزشکان متخصص و پرسنل بیمارستان شهید رجایی گچساران در اعتراض به عدم پرداخت کارانه خود تجمع کردند.

نباید علنی اعتراض کنید چون اگه مردم بفهمند علاوه بر یارانه و مارانه، کارانه هم دریافت می‌کنید ممکنه اونا هم اعتراض کنند!

رئیس خانه صنعت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سهم استان ما از نفت دود است، گفت: باید با هماهنگی مدیریت ارشد و نمایندگان استان در مجلس بتوانیم سهم خود را بگیریم تا از آن برای توسعه استان استفاده کنیم.

اگه پای نماینده را به این موضوع باز کنید، همین سهمتان را هم از شما میگیریم؛ ناشکری نکنید برخی استان‌ها همین دود را هم ندارند!

مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون هیچ گواهی ایمنی آسانسوری توسط اداره استاندارد در این استان صادر نشده است.

مراتب قدردانی و خسته نباشید ملت را بپذیرید

انتهای پیام/بنام- ک