پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

باحضور معاون فرماندار کهگیلویه و جمعی از مدیران، پایگاه امداد جاده ای هلال احمر در محور دهدشت ،قلعه رئیسی ،دیشموک راه اندازی شد.
به گزارش ریواس جنوب،رئیس جمعیت هلال احمرکهگیلویه گفت:با توجه به بروز تصادفات و حوادث زیاد در این محورو بویژه در نزدیکی پل قلعه دختر این پایگاه امداد جاده ای به صورت موقت راه اندازی شد.
سیدعادل رهبریان افزود: در این پایگاه، به صورت شبانه روزی نجاتگر ،راننده و پرستار مستقر و آماده خدمت رسانی هستند.
رهبریان تصریح کرد:مسیر دهدشت پاتاوه که بارترافیک جنوب به مرکز کشور را تسهیل می کند لزوم احداث پایگاه را دراین منطقه دوچندان کرده است و در صورت تامین حداقل نیمی ازاعتبار مورد نیاز، در روزهای اینده کلنگ احداث آن به زمین زده خواهد شد.
وی با تقدیر از توجه علی پوزش فرماندارکهگیلویه دراختصاص اعتبار به این پایگاه، تلاش هاشمی پور نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی به منظور اخذ مجوز پایگاه ومهندس ناکینی مدیر موسسه عمران پروژه جاده دهدشت-پاتاوه جهت استقرار کانکس در منطقه افزود:جهانبین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نیز نگاه ویژه ای به احداث هرچه سریعتر پایگاه امداد جاده ای در این جاده مهم دارد.
رئیس جمعیت هلال احمرکهگیلویه گفت:
انتظار داریم وفایی، مدیرکل بحران استانداری که همواره مشکلات را رصد می کنند درمورد پایگاه دشت قاضی از محل بودجه استانداری نیز همکاری کنند