پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

علي ربيعي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با حضور در يک برنامه تلويزيوني ناگفته هايي از فوت فرزند و همسرش را تشريح کرد.

علي ربيعي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي با حضور در برنامه تلويزيوني با بيان اينکه سال ۸۵ همسر و سال ۸۶ فرزندش را از دست داد، گفت: گاهي اتفاقاتي رخ مي‌دهد که فکر مي‌کنيد که ديگر زندگي براي‌تان مفهومي ندارد، من در آن دوران سخت، بيکار هم شده بودم.

وي اضافه کرد: از بيماري سرطان همسرم دير مطلع شديم اما هرچه داشتيم گذاشتيم و مراحل معالجه او را به طور کامل انجام داديم، اما متاسفانه او فوت کرد.

ربيعي در خصوص فوت فرزندش نيز اظهار کرد: ماه رمضان عابربانکم را به پسرم دادم تا به دوستانش در فرحزاد افطاري بدهد، باتوجه به اينکه عادت داشتيم تا خوردن شام را به ساعت هاي پاياني شب موکول کنيم به او گفتم: افطار که کردي شام را بيا خانه تا با هم بخوريم.

وي ادامه داد: ساعتها از اذان گذشت و خبري از فرزندم نشد، به فرحزاد مراجعه کردم و هرچه گشتم او را پيدا نکردم. اتفاقي به کلانتري رفتم، آنها گفتند فردي را که تصادف کرده بود، لحظاتي پيش به بيمارستان حضرت رسول اکرم انتقال داديم؛ با توجه به اينکه عابربانک من در جيب او بود فرزندم را به نام “علي ربيعي” در بيمارستان پذيرش کرده بودند، او ۲۱ روز در بيمارستان در کما بود و بعد فوت کرد.

وزير کار اضافه کرد: بعد از گذشت يکسال از اين حادثه راننده اي که با فرزندم برخورد کرده بود خود را به کلانتري معرفي کرد و دادگاهي شد که من با بخشيدن او،مانع از به زندان رفتنش شدم.

به گزارش ریواس جنوب و به نقل از ميزان، ربيعي خاطر نشان کرد: با توجه به مسئوليتم در جامعه معتقد بودم که اين فرد که در خيابان لايي مي کشد را ما توليد کرديم و از سياست هاي غلط من اين فرد به اين ميزان بي تعهد بار آمده است، چراکه اگر فرزندم را به موقع به بيمارستان مي رساند اون قطعا زنده مي ماند.

ربيعي افزود: بعدها يک راننده تاکسي به من گفت: من سه مسافر بردم و بازگشتم، همچنان فرزندت در کنار خيابان افتاده بود، از اين رو به نظر مي رسد فرزندم از ساعت ۱۰ شب تا ديروقت در گوشه اي از خيابان افتاده بوده باشد.