پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سیدمحمدعلی افشانی استاندار فارس شنبه ۲۱ اسفندماه جاری به شهرستان های آباده و خرم بید در شمال استان سفر می کند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از ایرنا، مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس روز جمعه با اعلام این خبر گفت: استاندار فارس در بدو ورود به شهرستان آباده در گلزار شهدای آباده حضور خواهد یافت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام خواهد کرد.
سید آیت اله رزمجو با اشاره به انتخاب فارس به عنوان استان پیشرو در حوزه اقتصاد مقاومتی با توجه به رویکرد مدیریت ارشد استان و پیگیری های استاندار فارس ادامه داد: بر این اساس در سفر استاندار فارس به آباده شاهد بهره برداری از طرح توسعه کاشی پاسارگاد سرام این شهرستان خواهیم بود.
وی اظهار کرد: استاندار فارس درادامه سفر به آباده در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور خواهد یافت و مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: دیدار با فعالان اقتصادی و صنعتگران شهرستان با هدف گره گشایی از مشکلات آنها انجام می شود و پس از آن، دیدار با فعالان سیاسی و اجتماعی پایان بخش سفر افشانی به شهرستان آباده خواهد بود.
رزمجو افزود: مقصد بعدی سفر یک روزه استاندار فارس شهرستان خرم بید خواهد بود که این سفر نیز با حضور در گلزار شهدای صفاشهر مرکز این شهرستان و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان آغاز خواهد شد.
وی اظهار کرد: استاندار فارس در ادامه این سفر پس از بازدید از کارخانه چرم سازی خرم بید، در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور خواهد یافت.
رزمجو ادامه داد: افشانی در این سفر نیز همانند دیگر سفرهای شهرستانی با فعالان اقتصادی و صنعتگران و همچنین فعالان سیاسی و اجتماعی دیدار خواهد داشت.
در این سفر، معاونین و مدیران کل استانداری فارس، رئیس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از مدیران اجرایی استان استاندار فارس را همراهی خواهند کرد.
شهرستان آباده در فاصله ۲۷۴ کیلومتری و شهرستان خرم بید به مرکزیت صفاشهر در فاصله ۱۷۸ کیلومتری شمال شیراز واقع است.
انتهای پیام/ سارنگ عبدالهی