پایگاه اطلاع‌رسانی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار فارس در پیامی درگذشت دکتر حمزه ولوی مدیرکل فقید حفاظت محیط زیست استان فارس را به خانواده، همکاران و سازمان های مردم نهاد مدافع محیط زیست تسلیت گفت.

به گزارش ریواس جنوب، سید محمد علی افشانی در این پیام اظهار کرد: درگذشت مرحوم ولوی به عنوان مدیری لایق، کاردان و محققی ارزشمند موجب اندوه و تاثر فراوان شد.

استاندار فارس افزود: دکتر ولوی انسانی مسئولیت شناس و مسئولیت پذیر بود که برای حفاظت از محیط زیست و پاسداری از حقوق نسلهای حال و آینده تلاش وافری داشت و مبنای عمل وی، رعایت قانون بود.

در ادامه این پیام آمده است: بدون تردید خدمات ارزشمند این مدیر کاردان و لایق به مردم و توسعه استان های محل خدمت به ویژه استان پهناور فارس هرگز فراموش نخواهد شد و توشه پیش فرستاده ای در بارگاه الهی است که سبب آرامش روح و روانشان خواهد بود.

افشانی در این پیام تسلیت از خداوند رحمان رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم و برای بازماندگان وی صبر و شکیبایی مسالت کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس روز جمعه یازدهم فروردین ماه به علت عارضه قلبی درگذشت.

حمزه ولوی اهل استان کهکیلویه و بویراحمد و از شاعران برجسته این استان بود که در سال‌های اخیر در مسئولیت‌هایی همچون معاونت اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، معاونت پایش، معاونت محیط طبیعی و معاونت فنی و سرانجام مدیریت‌کل محیط زیست استان فارس را در کارنامه داشت.

آیین تشییع وی ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۴ فروردین ماه جاری مقابل ساختمان اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس در شیراز برگزار می شود.

بر این اساس، زمان آیین خاکسپاری این مدیر فقید استان فارس نیز ساعت ۱۵ بعدازظهر همان روز در شهرستان چرام استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شده است.

انتهای پیام/ س.بنام