پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سید علی قادری، از چهره‌های محبوب شهر گچساران است که با اهداف مشخصی وارد رقابت‌های انتخاباتی پنجمین دوره شورای شهر شده است تا آنگونه که مطرح شده، مشکلات کهنه و زیرساختی بام نفتی ایران را برای همیشه حل کند؛ او در نخستین مصاحبه مطبوعاتی بعد از تأیید صلاحیت از برنامه‌اش برای محلات محرومی گفت که در این سال‌ها به آنها توجهی نشده است.

قادری از توزیع ناعادلانه امکانات در محلات گچساران می‌گوید و معتقد است که محرومیت محله‌هایی چون رادک، سادات و لبنان بسیار چشمگیر و عذاب‌دهنده است.
قادری برای رفع ریشه‌ای این مشکل گفته است که در صورت ورود به شورای شهر، بودجه هر محله به ویژه محلات محروم را در ابتدای هر سال مشخص می‌کند تا هیچ محله‌ای دچار تبعیض و فقر امکانات نشود.
این نامزد انتخابات شورای شهر گچساران، در بازار نامی نیک دارد و کارشناس محلی خبره دادگستری هم هست؛ او در مسئولیت‌هایی چون نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی و هیئت تشخیص اداره کار هم مردم‌داری‌اش را اثبات کرده است.
رسانه‌ها از این شخصیت محبوب گچسارانی به میرشکال گچساران هم یاد می‌کنند، لقبی که مردم  غلامرضا تاجگردون را با آن می‌شناسند.

قادری در گفت‌وگویی با یک سایت محلی نفت‌ساران در گچساران به برخی دیدگاه‌های خود پرداخت.

علی قادری عضو شورای تشخیص کار اداره تعاون ورفاه اجتماعی شهرستان گچساران در گفت وگو با نفت ساران با اشاره به اعلام اسامی تائید صلاحیت ها بیان داشت: با اعلام هیات نظارت برانتخابات شورای شهر گچساران مبنی بر اعلام کاندیدای تائیدصلاحیت شده عزم خودرادربرای دفاع از برنامه های خود در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گچساران باکمک همه آحادمردم وطوایف مقیم درشهرستان گچساران جزم می نمایم.

 سیدعلی قادری با اشاره به محلات محروم از نگاه های عمرانی در شهرستان گچساران ابراز نمود: تعیین محلات کم برخوردار در شهر گچساران موجب محرومیت بیش از پیش این مناطق خواهد شد که این برنامه در راس اولویت های  اجرایی بنده درصورت ورود به شورای شهرگچساران قراردارد.

این مقام مسئول در اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی  با اشاره به اهداف تعیین شده در بلند مدت درصورت  حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر گچساران اظهار داشت: چنانچه در این دوره انتخابات موفق به حضور در شورای شهر گچساران شوم پیگیر مصوبات شورای شهر در رابطه با افزایش بودجه برای خدمات شهری به محله هایی که درآن   پروژه های عمرانی در حال اجراست خواهم شد.

وی گفت: من خود در مناطق محروم گچساران کودکی کرده‌ام و از ریز جزئیاتی که مردم این مناطق با آن دست وپنجه نرم میکنند آگاهم ،در مناطق محروم و کم برخوردار گچساران برای رفع کمبودها و توسعه متوازن شهر، باید بودجه ای  معین مشخص شود که در این محلات بتوان  فضاها ی مبلمان شهری  با قالب های زیبا سازی شهری راعملیاتی کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در بسیاری از محلات شهری گچساران مانند لبنان،سادات،رادک،پربالی ومحلات ازاین دست که در قالب بافت فرسوده هم قرار دارند با بی مهری و بی توجهی روبرو شده اند   و این امر باعث عدم اجرا و یا عدم سرعت بخشی به  پروژه ای مانند بافت فرسوده که از اولویت های مهم شخص نماینده شهرستان گچساران و باشت برای چشم انداز نوین شهر گچساران است گردیده است که این امر باعث شده است این   مناطق محروم در مقابل مناطق پردرآمد شهرداری مانند کوی کارکنان دولت و پانصد دستگاه بیش از پیش رنگ محرومیت را به خود ببینند.

این چهره شاخص در امورحقوقی واجتماعی در ادامه افزود: به همکاران شورا یادآور می شوم که در انتخابات بارها شعار توسعه متوازن و تجمیع درآمدهای شهرداری را داده اند و عمل نشده و باید امسال تامین بودجه مناطق کم برخوردار را از محل شهرداری مرکز پیش بینی کنیم تا ضمانت اجرا داشته باشد.

قادری ضمن پراهمیت خواندن  توسعه حمل و نقل عمومی در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک و استرس های شهری تصریح کرد: توسعه حمل و نقل عمومی در راستای کاهش آلودگی هوا و ترافیک و استرس های شهری و حرکت به سوی شهر انسان محور را از مهمترین اولویت ها برنامه خودبرای حضوردر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرگچساران را در برنامه داریم.

وی درپایان گفت: برنامه ای برای تعیین وتصویب بودجه ای برای احیای بافت های تاریخی و فضاهای گردشگری را در راس مهمترین برنامه های خود داریم که این امر را به هدف ایجاد شغل برای جوانان شهر گچساران به کار خواهیم بست.

لازم به توضیح است سیدعلی قادری متولد شهرستان گچساران درسال ۱۳۵۲می باشد وی از کاندیدای ارزشی وانقلابی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرگچساران به شمار می‌رود  که ازدوران جوانی  باحضوردرفعالیت های اجتماعی وسیاسی چهره شاخصی را در سطح همگامان انقلاب اسلامی به خود اختصاص داده است.

وی هم اکنون به عنوان نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی و کارشناس خبره محلی دادگستری، کارشناس حقوق واز اعضای تاثیرگذار هیات تشخیص کار و رفاه اجتماعی شهرستان گچساران به شمار می رود.

ازدیدگاه کارشناسان اجتماعی ،خبرگان محلی وتعدادی کثیری از معتمدان بازاری وی با دارا بودن جایگاه مطلوب در افکار عمومی آحاد مردم در سطوح مختلف اجتماعی یکی از شانس های چالش برانگیز پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان گچساران قلمداد می شود.

انتهای پیام/