پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کیوان آشنا از نامزدهای شورای شهر یاسوج در آستانه روز معلم در جمع گسترده فرهنگیان حاضر شد و گفت که صدای این قشر مظلوم و انسان‌ساز در شورای پنجم، باید شنیده شود.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، جمع گسترده‌ای معلمان و فرهنگیان مقیم یاسوج در آستانه روز معلم، حمایت خود را از نامزدی کیوان آشنا اعلام کردند و در دیداری صمیمی با او قول‌هایی گرفتند و قولهایی هم دادند.

آشنا که از معدود نامزدهای متخصص در شورای پنجم است تلاش کرده است تا با دیدار و مشورت با قشرهای فرهیخته جامعه، حرف‌های آنان را بشنود و ضمن مشورت با آنان، برنامه‌های خود را هم ارائه دهد؛ کاری که در صورت پیروزی او در انتخابات، نوید شورایی متخصص، علمی و کارآمد را خواهد داد.

او در جمع ۲۰۰ نفره معلمان گفت که فرهنگیان در تیم مشاوره‌ام نقش اساسی را دارند و قول می‌دهم که در صورت راهیابی به پارلمان محلی، صدای این قشر مؤثر در جامعه شنیده شود و به مطالبات آنها توجه شود.

آشنا، معلمان و فرهنگیان حوزه آموزش و پرورش را انسان‌های شایسته و توانمند خواند و ادامه داد که حمایت معلمان سرمایه ارزشمندی و مقدسی است که به پاس این اعتماد، قول می‌دهم که بیشترین ارتباط را با آنان داشته باشم.

این نامزد شورای شهر یاسوج تأکید کرد که معلمان بازوان توانمندی برای هر مدیر اجرایی هستند و از آنجا که توسعه فرهنگی زیربنای هر توسعه‌ای است، لذا معلمان به عنوان عناصر فرهنگ‌ساز و انسان‌ساز در این زمینه نقش اساسی را دارند.

او این قول را هم داد که عدالت در توزیع خدمات شهری و فرهنگی به ویژه سرانه آموزشی را در صورت راهیابی به شورا، عملیاتی کند و هیچ‌گاه منافع سیاسی، قوم و گروهی را بر منافع موکلین و عموم مردم، ترجیح ندهد.

آشنا، حضور فرهنگیان و حمایت آنان را دلگرم‌کننده و امیدبخش دانست و افزود: به کمک معلمان و دیگر اقشار می‌توان این شهر را بهتر از آنچه که هست و در شأن مردم این دیار ساخت.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در این دیدار، معلمان و فرهنگیان با طرح سؤالاتی جدی و چالشی در جریان دیدگاه‌های این نامزد انتخابات قرار گرفتند و در پایان تأکید کردند که حمایت معلمان از کیوان آشنا با شناخت و مطالعه و همچنین بر اساس دغدغه معلمان از آینده این شهر بوده است.

در قسمت بعدی به طرح نظرات و سؤالات فرهنگیان خواهیم پرداخت.