پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

خدمات‌رسانی به مصدومان در حادثه واژگونی اتوبوس گردشگران آلمانی در شیراز ادامه دارد.

تصادف اتوبوس حامل گردشگران آلمانی در شیراز

به گزارش ریواس جنوب، در این حادثه که عصر روز گذشته در کیلومتر ۲۵ جاده سعادت‌شهر روی داد، ۲ گردشگر آلمانی جان باختند و ۱۸ نفر دیگر مصدوم شدند؛ ۱۶ گردشگر، راهنمای گردشگری و راننده اتوبوس مصدومان این حادثه هستند.

بنابر گزارش مسئولان، هم‌اکنون مصدومان این حادثه با کمک تیم درمانی و تیم روانشناس و مترجم در بیمارستان شهید مطهری مرودشت در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

گفتنی است یک سرنشین این حادثه نیز به دلیل شکستگی قفسه سینه با کمک بالگرد اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز انتقال یافته و تحت درمان است.

به گفته اورژانس فارس، نخستین دستگاه آمبولانس، ۵ دقیقه پس از اعلام به اورژانس در محل حضور داشته و در مجموع ۱۰آمبولانس و یک اتوبوس امبولانس به محل حادثه اعزام شده است و هم اکنون تمامی تیم درمانی برای ارایه خدمات کامل به آسیب دیدگان بسیج شده اند.

بنا بر گزارش ایرنا، محمدرضا عالی منش -رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس- مصدومان این حادثه با ۱۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان شهید مطهری مرودشت منتقل شدند.

سرهنگ احمد احمدی -رئیس پلیس راه شمال استان فارس- نیز تخطی از سرعت مطمئنه در جاده لغزنده در اثر بارش باران را علت حادثه اعلام کرده است.

شهرستان پاسارگاد به مرکزیت سعادتشهر در ۱۱۰ کیلومتری شمال شیراز واقع است.

انتهای پیام/