پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مقام عالی وزارت نیرو در کهگیلویه و بویراحمد، کارنامه عمرانی علی لدنی و همکارانش را در این استان بی‌نظیر و اثرگذار خواند و گفت که تلاش‌های شرکت آبفای شهری در برنامه‌ریزی، مدیریت و روند سریع پیگیری امور، قابل تقدیر است.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد، حمید چیت‌چیان در آئین افتتاح و بهره برداری از فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب دوگنبدان که با حضور مسئولان استان کهگیلویه و شرکت آب و فاضلاب کشور انجام شد اظهار کرد: عملکرد موفق وزارت نیرو در دولت یازدهم مرهون تلاش کارکنان و کارگران صنعت آب و برق است.
وزیر نیرو افزود: وزارت نیرو در  دولت یازدهم عملکرد موفق و قابل قبولی داشته است و گام های موثر و مثبتی در حوزه های مختلف از جمله آب و برق روستایی، نیروگاهی، بهره برداری از سدها طی چهار سال اخیر  برداشته شد که هموطنان از مزایا و اثرات مثبت آن بهره مند شده و خواهند شد.
وی با بیان اینکه دولت یازدهم تلاش های موثری در زمینه تامین آب و توسعه شبکه فاضلاب داشته است تاکید کرد: آمار و ارقام وزرات نیرو در دولت یازدهم کاملا مبتنی بر  واقعیت بود.
چیت چیان همچنین طرح های انجام شده در  حوزه شرکت آب و فاضلاب استان طی چهار سال اخیر را بی نظیر و اثرگذار دانست و گفت: تلاش مجموعه آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در برنامه ریزی ، مدیریت و روند سریع پیگری امور قابل تقدیر است.

انتهای پیام/د