پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رقابت‌ها برای تصاحب کرسی در پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا به آخرین نفس‌های خود افتاد و کاندیداهای این نبرد حساس، آخرین تلاش‌های خود را به کار گرفته‌اند.
در شیراز نیز بازار تبلیغات بسیار داغ است. شعارها رنگارنگ است و پوستر و کاغذ بر چهره تمام شهر سایه انداخته است. حجم تبادل دیدگاه‌ها و تبلیغات نامزدها در فضای مجازی نیز از توصیف فراتر رفته است.

اما در میان معرفی‌های عمومی و نه‌چندان شفاف، تعداد کمی از نامزدها، خود را صریح‌تر از دیگران معرفی می‌کنند و به اظهارنظر می‌پردازند؛
ازجمله «نوذر امامی» یکی از فعالان سیاسی برجسته استان فارس که البته به صداقت و صراحت کلام، شهره است.
فرماندار اسبق فیروزآباد فارس، از اعلام تفکرات و گرایش‌های سیاسی خود -و احتمال ریزش بخشی از آرای خود در  این رقابت‌های محلی- ابایی ندارد و آشکارا مواضع خود را اعلام می‌کند. البته شاید همین ویژگی صراحت و صداقت او بوده که باعث شده آرای‌اش در میان همه گرایش‌ها دست‌نخورده باقی می‌ماند.

نامزد انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز، در گفتگو با ریواس جنوب، معتقد است بسیاری از حقوق شهروندان شیرازی مغفول مانده و آنگونه که شایسته است ایفا نشده است. او تأکید دارد که این حقوق معطل‌مانده، رسالت نمایندگان مردم این شهر را در پارلمان محلی، بسیار سنگین کرده است.

نوذر امامی– کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز

نوذر امامی در گفتگو با خبرنگار ریواس جنوب، انتشار پارازیت در فضای شهر را یکی از مصادیق تعرض به حقوق شهروندان دانست و افزود: البته این موضوع نیاز به بررسی دقیق و البته شجاعانه دارد که متأسفانه تاکنون به خوبی عمل نشده است.

کاندیدای انتخابات شورای شهر شیراز، اضافه کرد: من به شهروندان عزیز وعده می‌دهم که با توجه به اهمیت سلامت مردم، این موضوع را در اولویت‌های اصلی خود قرار خواهم داد و نتایج بررسی و پیگیری خود را بدون هیچ مسامحه‌ای، صادقانه به مردم منعکس خواهم کرد.

امامی وعده داد که در صورت صحت مسائل مطرح شده، در شورای پنجماجازه نخواهند داد که ادامه انتشار پارازیت‌ها، سلامت شهروندان را به خطر بیندازد.

نامزد اصلاح‌طلب انتخابات شورای شهر شیراز، در بخش دیگری از اظهارات خود، حمایت از تیم‌های فوتبال برق و فجرسپاسی شیراز را برای بازگشت به لیگ برتر از دیگر برنامه‌های مهم خود برشمرد و گفت: حق جوانان و ورزش‌دوستان شیرازی است که دوباره تیم‌های ریشه‌دار خود را در لیگ برتر ببینند و حمایت از این تیم‌ها و همچنین سایر باشگاه‌های ورزشی شیراز وظیفه اعضای جدید شورا خواهد بود.

وی همچنین بر لزوم حمایت از قشر آسیب‌پذیر جامعه ازجمله مددجویان و معلولین تأکید کرد و تلاش برای سالم‌سازی محیط زیست را از جمله برنامه‌های مهم خود بیان کرد.

امامی در پایان پاکدستی و سالم‌سازی فضای شورای شهر و شهرداری شیراز را بسیار ضروری توصیف کرد و گفت: مردم حق دارند در جریان مسائل مربوط به شهرشان قرار گیرند و مهمترین موضوعات مرتبط با شهر نیز به شورا و شهرداری گره خورده است. من با تمام وجود برای سلامت و شفاف‌سازی کارکرد شورا و شهرداری شیراز تلاش خواهم کرد تا شاهد کمترین مشکلات در زمینه مدیریت شهری شیراز باشیم.

انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر، همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ سجاد بنام