پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

غلامرضا تاجگردون که همیشه نشان داده است مدیر متفاوتی است، این‌بار نیز در یک کار متفاوت برای فردای پس از انتخابات از همه نامزدهای شورای شهر گچساران دعوت کرد تا در ضیافت شامی دیداری وحدت‌آمیز برای آبادانی دیارش داشته باشند.

به گزارش ریواس جنوب از گچساران، نماینده مردم باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی برای شب شنبه که نتایج انتخابات اعلام می‌شود، دیداری که او اسمش را ، ” وحدت برای دیاری آباد” گذاشته است با همه کاندیداهای شورای شهر گچساران ترتیب داد.

تاجگردون این کار را هم در راستای اقدامات وحدت‌بخش قبلی‌اش انجام داده تا جایی که می‌توان گفت او با وجود آنکه او یک اصلاح‌طلب است در حوزه کاری تعامل بسیار زیادی با نیروهای اصولگرا و غیراصلاح‌طلب داشته به طوری که حتی از سوی برخی منتقدان به عدم پایبندی به تفکرات اصلاح‌طلبی هم متهم شد.

در کارنامه تاجگردون در حوزه انتصاب مدیران هم حمایت از مدیران اصولگرا زیاد به چشم می‌آید اما او همیشه گفته است کار برای مردم مهمتر از این مرزبندی‌های سیاسی است و مهم توانمند بودن افراد است نه گرایشات سیاسی آنها.

با همه این وجود، تاجگردون مدیری اهل تعامل است و در مدت این چند سالی که نماینده مردم بوده فضای گچساران را بیشتر به سمت فضای کار برده است و این شاید بهترین مورد کارنامه او است.

او در اقدام اخیر خود هم از همه نامزدهای انتخابات شوراها دعوت کرد تا بگوید که فضای کار و خدمت برای همه باز است و هیچ کس در دامنه خدمت تاجگردون، حذف نشده است.

البته علاوه بر پیامی که این اقدام برای نامزدهایی که موفق به کسب رأی مردم نشدند، دارد، پیامی هم برای قبول شدگان دارد و از همینک آنها باید بدانند که اگر می‌خواهند موفق باشند و حواشی کمرشکن دوره قبل شورا آنها را اسیر نکند بهتر است با تاجگردون هماهنگ باشند و از او حرف‌شنوی هم داشته باشند؛ حداقل منفعت این دیدار برای تاجگردون این است که در راه خدمت به مردم و پربار کردن کارنامه‌اش، اعضای جدید شورای شهر گچساران با او همراه و همسو باشند.

انتهای پیام/بنام-ک