پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کیوان آشنا، منتخب مردم یاسوج در دوره پنجم شورای شهر پیامی را خطاب به موکلینش صادر کرد.

به گزارش ریواس جنوب، کیوان آشنا در این پیام آورده است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز یاسوج و ملت شریف ایران

بدون شک تاریخ، حماسه شما مردم زمان‌شناس و فهیم را از یاد نخواهد برد.

حضور شما در انتخابات ۲۹ اردیبهشت فارغ از آنکه چه کسی را از صندوق‌های رأی در ۲ انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها بیرون آورد، سرمایه ارزشمندی است که نمی‌توان آن را با هیچ شیرینی دیگری عوض کرد.

این حضور غرورانگیز شما را پاس می‌دارم و حال که با آرای ارزشمندتان اینحقیر را در لیست منتخبین شورای شهر یاسوج قرار دادید، بیش از گذشته، رسالت خود را در برابر عظمت شما مردم سنگین‌تر می‌دانم و شیرینی حضورتان در پای صندوق‌های رأی را بیشتر لمس می‌کنم.

شک نداشته باشید که از فردای انتخابات همه تلاشم را به کار خواهم بست تا شما را از اعتمادی که به من داشته‌اید پشیمان نکنم و روز به روز به امید شما برای بهتر شدن زندگی شهروندان و موکلینم در پایتخت طبیعت ایران بیفزایم.

انتخابات و رقابت‌های انتخاباتی تمام شده است اما نیاز به همراهی و مشارکت شما در امورات شهر یاسوج و کشور تمام‌شدنی نیست و امروز بیش از هر زمان دیگری به رفاقت و وحدت همه گروه‌ها، طوایف و گرایشات سیاسی نیاز داریم.

باید همه کمک کنیم تا توسعه یاسوج هدف مشترک همه مسئولان، مردم، دانشجویان، کسبه، کارکنان و کارگران، معلمان، ایثارگران، ریش‌سفیدان و همه افراد ذی‌نفوذ و قشرهای مختلف مردمی شود و برای تحقق آن همه ظرفیت‌ها را به کار ببندیم.

اینجانب خود را نماینده همه مردم یاسوج می‌دانم و به همه وعده‌هایم در ایام انتخابات پایبند هستم و اما یک قول نیز از مردم می‌خواهم و آن این است که تا رسیدن به یاسوجی بهتر و طلوع پیشرفتی در شأن شما مردم عزیز، این برادر و فرزند خود را تنها نگذارید تا به پشتوانه شما بتوانم وکیل خوبی در شورای شهر یاسوج باشم.

موفق و سربلند باشید

کیوان آشنا