پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یکی از کارگران شرکت سایبر در نامه‌ای به ریواس جنوب نوشت که کارگاه سد چم‌شیر گچساران را ۴ روز قبل از انتخابات فعال کردند و دو روز پس از انتخابات تعطیل کردند و فقط می‌خواستند که کارگران رأی دهند.

به گزارش ریواس جنوب از گچساران، کارگر سد چم شیر که از بیکاری خود و دوستانش آن هم با راه‌اندازی فریبکارانه و ۶ روزه کارگاهشان دل خونی داشت در نامه خود به ریواس جنوب نوشته است؛

مدیر محترم سایت ریواس جنوب

عرض سلام‌و خسته نباشید….. بنده از کارگران سد چَمِ شیر  واقع در گچساران هستم….یکی از کارگاههای شرکت سابیر از مجریان سد ، دو ماه  قبل از انتخابات به علت مشکلات فراوان اقتصادی تعطیل شد و قریب به ۲۸۰نفر از کارگران آن بیکار شدند…. ۴ روز قبل از انتخابات  کارگاه و شرکت ناگهان مجدد راه اندازی شده و کارگران فراخوانده شدند…..بعد از ۶ روز کار کردن یعنی دقیقا دو روز پس از انتخابات ،  کارگاه ، مجدد به دلیل مشکلات اقتصادی تعطیل شد ….. هدف از شش روز راه اندازی مجدد کارگاه مسلما جز فریب کارگران برای شرکت در انتخابات چیز دیگری نبود…..اکنون ۲۸۰کارگر مجدد بیکار شده اند در حالی  این‌کارگران ۶ ماه حقوق عقب افتاده ی خود را از شرکت طلب دارند….خواهشمندیم صدای ما را به گوش مسئولان برسانید.

پروژه سد چم شیر بزرگ‌ترین پروژه عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد و بلندترین سد وزنی بتنی(غلتکی) کشور است که به گفته مسئولان این پروژه با ۸۰۰ میلیارد تومان هزینه از سال ۹۱ شروع شده و اکنون حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بر اساس  ادعای این کارگر، ۱۵۷ نفر از همکاران او در این پروژه مهم عمرانی تنها دو روز بعد از انتخابات از کار خود بیکار شدند.

خبرنگار ریواس جنوب علی رغم تلاش فراوان موفق به صحبت با مسئولان این پروژه عمرانی نشد و آماده پاسخ مسئولان مربوطه است.

این کارگر همچنین لیستی از کارگران  اخراج شده و بیکار شده سد چم‌شیر را نیز ارسال کرده است.

    

انتهای پیام/ بنام- ک