پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پیامی حادثه تلخ کارخانه فولاد بویراحمد که منجر به مصدوم شدن و جان باختن دو نفر از کارگران زحمت‌کش این مجمتع صنعتی شده است را تسلیت گفت و از مسئولان خواست تا علت وقوع این حادثه را بررسی کنند.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی غلام‌محمد زارعی، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
بی‌شک پیشرفت کشور در عموم شاخص‌های عملیاتی، مرهون جان‌فشانی هزاران شهید گلگون‌کفن و همچنین مجاهدات بی‌بدیل کارگرانی است که دشوارترین عرصه‌های صنعتی و اجرایی کشور را مقهور عزم راسخ و متعصابه خود نموده‌اند.

وقوع حادثه‌ غم‌انگیز آتش‌سوزی در کارخانه فولاد بویراحمد که منجر به مصدوم شدن تعدادی از کارگران زحمت‌کش این کارخانه و در پی آن جان باختن دو نفر از این کارگران شده است اینجانب و مردم شریف استان کهگیلویه وبویراحمد به‌ویژه مردم ولایت‌مدار شهرستان بویراحمد را داغدار و مصیبت‌زده کرد.

اینجانب ضمن تسلیت به خانواده‌های محترم داغدار و آرزوی مغفرت‌الهی برای جان‌باختگان؛ طلب شفای عاجل جهت مجروحان و آسیب‌دیدگان این حادثه‌ دلخراش را از خداوند منان دارم، و لازم می‌دانم از مسئولان استان  بخواهیم بررسی‌های لازم را در مورد چگونگی رخداد این حادثه مصیبت‌وار انجام داده تا به لطف حضرت باری‌تعالی و با تدبیر لازم دیگر شاهد تکرار حوادث تلخ و ناگوار در استان نباشیم.
غلام‌محمد زارعی
رئیس مجمع نمایندگان استان و
نماینده مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی
انتهای پیام/د