پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جهرم درباره حادثه مرگبار درگیری در جهرم اعلام کرده است که تحقیقات پیرامون این موضوع ادامه دارد.

 به گزارش ریواس جنوب، درگیری مسلحانه‌ی رانندگان معترض در ورودی جاده‌ی خاوران به جهرم منجر به کشته‌شدن یک نفر و زخمی‌شدن پنج نفر دیگر شد؛ پلیس از دستگیری عاملان اصلی این نزاع مسلحانه خبر داد.

ساعت ۴ بامداد روز ۱۹ تیرماه، به‌دنبال مجادله تعدادی راننده که از بندرعباس آغاز شده بود، یک نزاع خونین در ورودی جاده‌ی خاوران به جهرم رخ داد و طی آن ۶ نفر مجروح شدند که یکی از آنان به دلیل شدت جراحات در بیمارستان درگذشت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جهرم در این رابطه اعلام کرد: پنج نفر از عوامل اصلی این نزاع مسلحانه توسط پلیس بازداشت و به مراجع قضائی تحویل شده‌اند.

سرهنگ مهراب زارع‌پور به ایسنا گفت: بلافاصله بعد از اعلام وقوع یک درگیری مسلحانه در اطراف جهرم، ماموران انتظامی به محل اعزام و وارد عمل شدند.

وی در توضیح وقوع این حادثه خونین گفت: با حضور مأموران در محل مشخص شد رانندگان و سرنشینان کامیون‌های تریلی کشنده در هنگام حضور در نوبت بارگیری در بندرعباس، با هم اختلاف پیدا کرده و در مسیر حرکت به سمت شیراز، حوالی جهرم با هم درگیر می‌شوند و بر اثر شلیک با اسلحه شکاری، ۶ نفر از این افراد زخمی می‌شوند.

این مقام انتظامی با یادآوری اینکه یکی از مجروحان حادثه در بیمارستان جان باخت، گفت: پلیس اسلحه شکاری که با استفاده از آن ۶ نفر مجروح شده بودند را کشف کرده است.

انتهای پیام/ س.ب