پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دکتر صابر فرخی، فهرست نهایی لیست امید موسوم به ائتلاف سپید را برای رقابت در انتخابات نظام پزشكي استان فارس را اعلام کرد.

لیست امید- ائتلاف سپید- انتخابات نظام پزشکی فارس

 به گزارش ریواس جنوب، سرلیست ائتلاف سپيد بعدازظهر دوشنبه ۲۶ تيرماه در یک نشست خبری با اهالی رسانه رویکرد این ليست را کاملاً صنفي عنوان کرد اما در عین حال تصریح کرد که نامزدهای این لیست داراي گرايش‌هاي سياسي روشنی بوده و هستند.

آنگونه که دکتر فرخی می‌گوید ۱۰۴ نفر براي انتخابات نظام پزشكي استان فارس نامزد شده‌اند که بعد از انجام رصدهاي اوليه از سوی بزرگان اصلاح‌طلب جامعه پزشکی، ۳۰ نفر در سبد انتخاب اولیه قرار گرفتند و در نهايت ۱۶ نامزد در لیست نهايي مورد حمایت اصلاح‌طلبان جامعه پزشکی فارس قرار گرفته‌اند.

بر این اساس دکتر صابر فرخی لاریجانی، دکتر سیدعظیم عظیمی‌فر، دکتر اکبر اجرایی، دکتر مهدی رضایی، دکتر فرزاد ضیاء، دکتر سیدعلیرضا مصباحی، دکتر فیض‌الله منصوری، دکتر سیدمنیرالدین دبیری، دکتر رامین اسداللهی در گروه پزشکان، دکتر نوید ناصری و دکتر امیر عزمی در گروه دندانپزشکان، دکتر مهدی امانت و دکتر جواد دهقان در گروه داروسازان، وحیده اطمینان در گروه ماما و احمد موذن‌زاده به عنوان کارشناس پروانه‌دار، افرادي هستند كه در ليست اميد موسوم به ائتلاف سپید قرار گرفته‌اند.

بر پایه این فهرست، ائتلاف سپید در گروه علوم آزمایشگاهی کاندیداهای مورد نظر خود را معرفی نکرده است.

به گزارش ریواس جنوب، انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام پزشکی استان فارس جمعه ۳۰ تیرماه از ساعت ۸ صبح تا ۸ عصر همزمان با سراسر کشور در استان فارس برگزار می‌شود که برای نخستین بار رأی‌گیری به دو صورت الکترونیکی (از راه دور) و حضوری انجام خواهد شد.

۱۰ هزار نفر در استان فارس واجد شرایط رای دادن در این اننتخابات هستند و می‌توانند اعضای هیأت مدیره نظام پزشکی استان را برای ۴ سال انتخاب کنند.

مشروح اظهارات اعضای لیست امید موسوم به ائتلاف امید، در همین پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/ سجاد بنام