پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

روابط عمومی سپاه محمد رسول‌الله شیراز اعلام کرده است که شب گذشته ۲۴ دختر و پسر در یک پارتی مختلط شبانه در شیراز، دستگیر شدند.

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از شیرازه، حسن شفیعی مسئول روابط عمومی سپاه محمد رسول الله(ص) شیراز گفت: در پی تبلیغات گسترده در سطح  فضای مجازی و گزارشات مردمی ۲۴دختر و پسر در مراسم مختلط پارتی شبانه در شیراز دستگیر شدند.

وی بیان داشت: این مراسم توسط فردی با نام مستعار امید با تبلیغ در فضای مجازی در خصوص برگزاری پارتی شبانه و گرفتن مبلغ ۲۰۰ هزار تومان هزینه ورود از آقایان و برای خانم‌ها رایگان، آنان را دعوت به حضور در مراسم پارتی شبانه ای در شیراز کرده بود.

شفیعی گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته توسط ریاست محترم سازمان اطلاعات سپاه سرهنگ ابراهیم بیانی، مقام محترم قضائی دادسرای ناحیه ۲ شیراز برادر سپاس‌دار و همکاری موثر پلیس امنیت اخلاقی شیراز ساعت ۱ بامداد ۶ مردادماه در باغی در اطراف شیراز  ۲۴ نفر مرد و زن در وضعیت بسیار نامناسب دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

مسئول روابط عمومی سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز اضافه کرد: در این مراسم پارتی مقادیری مشروبات الکلی خارجی، مواد مخدر از نوع توهم‌زا توسط ماموران کشف و ضبط گردید.

وی خاطر نشان کرد: دستگاه قضائی، پلیس امنیت اخلاقی و سازمان اطلاعات سپاه استان فارس با هرگونه هنجارشکنی اجتماعی و مراسمات شبانه در قالب مراسم‌های مختلط و یا هرگونه تخلف مرتبط دیگر به صورت قاطع و جدی با افراد و خصوصا برپاکنندگان این مراسم برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/س